Dłonie i stopy

pielęgnacja dłoni i stóp

Wśród zabiegów na dłonie i stopy nasz salon kosmetyczny Apetyt na Urodę oferuje Państwu:
1. Manicure (biologiczny, tradycyjny, japoński, hybrydowy, naklejkami)
2. Pedicure (biologiczny, tradycyjny, hybrydowy )
3. Zabieg na dłonie
4. Zabieg na stopy
5. Parafinę na dłonie lub/i stopy
6. Masaż dłoni lub/ i stóp 

Manicure
Zadbane dłonie to wizytówka każdej osoby, dlatego dłoniom warto poświęcić kilka chwil i zadbać ich ładny wygląd wykonując manicure. Manicure w naszym salonie kosmetycznym rozpoczynamy od namoczenia dłoni w kąpieli wodnej z dodatkiem zmiękczającego mydełka. Następnie osuszamy dłonie i nakładamy płyn zmiękczający skórki, który ułatwi ich odsunięcie lub usunięcie. Po opracowaniu skórek, następnym krokiem podczas zabiegu manicure jest opiłowanie płytki paznokciowej oraz nadanie jej odpowiedniego kształtu i długości. Na opiłowaną płytkę paznokciową można nałożyć odżywkę lub przygotować ją do malowania lakierem. W naszym salonie kosmetycznym wykonujemy manicure biologiczny – bez malowania, manicure tradycyjny – z malowaniem lakierem zwykłym lub Vinylux bądź bez malowania oraz manicure hybrydowy – malowanie lakierem hybrydowym. Zabieg manicure można połączyć z zabiegiem na dłonie, dzięki czemu zadbamy o skórę dłoni, ich odpowiednie nawilżenie i odżywienie. W Apetycie na Urodę wykonujemy także manicure naklejkami, które są doskonalą alternatywą dla lakieru w przypadku słabych, łamliwych i zniszczonych paznokci oraz manicure japoński - doskonały, gdy mamy rozdwajające się paznokcie, gdy chcemy zregenerować płytkę, odżywić, wzmocnić np. po manicure hybrydowym.

Pedicure
Stopy to jedna z najbardziej obciążonych części naszego ciała. Często zapominamy o ich pielęgnacji,
a przecież zmęczone i zaniedbane stopy to złe samopoczucie całego organizmu. Dlatego warto wykonywać regularnie pedicure, który pozwala utrzymać nasze stopy w dobrej kondycji. Zabieg pedicure rozpoczynamy od namoczenia stóp w kąpieli wodnej z dodatkiem relaksującej i zmiękczającej soli. Po osuszeniu stóp nakładany jest preparat zmiękczający skórki, które następnie są usuwane lub odsuwane w zależności od życzenia klienta. Następnym krokiem podczas zabiegu pedicure jest nadanie płytce paznokciowej odpowiedniego kształtu i długości. Po tych czynnościach usuwana jest zbędna część zrogowaciałego naskórka na piętach i podeszwie stóp oraz palcach, nagniotki, odciski. Na tak oczyszczoną stopę nakładany jest peeling z kwasami owocowymi, który zmiękcza stopy i przyspiesza regenerację skóry. Zabieg pedicure kończy się nałożeniem odpowiedniego kremu do stóp oraz jeśli jest takie życzenie klientki pomalowaniem paznokci.
W naszym salonie kosmetycznym Apetyt na Urodę wykonujemy pedicure biologiczny – bez malowania, pedicure tradycyjny z malowaniem lakierem zwykłym bądź Vinylux lub bez malowania oraz pedicure hybrydowy – z malowaniem lakierem hybrydowym.

Zabieg na dłonie
Zabieg przeznaczony jest dla każdego kto boryka się ze spierzchniętą i sucha skórą dłoni czy to w wyniku działania czynników zewnętrznych (słońce, wiatr, mróz), czy to w wyniku działania detergentów. Zabieg na dłonie jest też doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się z problemem „zimnych dłoni”.
Zabieg rozpoczyna się od wykonania peelingu dłoni w celu złuszczenia zrogowaciałego naskórka, który blokuje sprawne wchłanianie się kolejnych składników. Na oczyszczoną skórę dłoni nakładana jest maska, której składniki aktywne (m.in.: mocznik, wosk pszczeli, witamina A i E, hesperydyna) wykazują silne właściwości regeneracyjne, nawilżające, przeciwstarzeniowe i odbudowujące naturalną barierę ochronną skóry, poprawiające mikrokrążenie. Dłonie, na które została nałożona maska, zanurzane są w kąpieli parafinowej, a następnie nakładane na nie są specjalne rękawice utrzymujące ciepło na skórze dłoni. Po upływie ok. 20-30 minut zastygnięta parafina oraz nadmiar niewchłoniętej maski są usuwane. Na zakończenie zabiegu, jeśli stan skóry tego wymaga, wmasowywany jest krem o właściwościach nawilżających i odżywczych.

Zabieg na stopy 
Zabieg przeznaczony jest dla każdego kto chce sprawić swoim stopom odrobinę przyjemności lub każdego kto cierpi na nadmierne narastanie zrogowaciałego naskórka czy pękające pięty.
Zabieg rozpoczyna się od namoczenia stóp w kąpieli wodnej z dodatkiem zmiękczającej i nawilżającej soli, a następnie nałożenia peelingu z kwasami owocowymi w celu zmiękczenia i złuszczenia zrogowaciałego naskórka, który blokuje sprawne wchłanianie się kolejnych składników. Na tak przygotowaną skórę stóp nakładana jest maska, bogata w składniki aktywne (m.in.: mocznik, wyciąg
z nagietka, łopianu, arniki, miłorzębu japońskiego, alantoina, d-pantenol, witamina A, E i H) wykazująca silne właściwości regeneracyjne i nawilżające, zapobiegające nadmiernemu odtworzeniu się warstwy rogowej naskórka, normalizujące pracę gruczołów potowych. Stopy, na które została nałożona maska, zanurzane są w kąpieli parafinowej, a następnie nakładane na nie są specjalne skarpetki utrzymujące ciepło na skórze stóp. Po upływie ok. 20-30 minut zastygnięta parafina oraz nadmiar niewchłoniętej maski są usuwane. Na zakończenie zabiegu, jeśli stan skóry tego wymaga, wmasowywany jest krem o właściwościach nawilżających i odżywczych.

Parafina na dłonie lub/i stopy
Jeśli masz suche, zniszczone działaniem czynników zewnętrznych dłonie, masz uczucie ściągnięcia i pieczenia, chcesz odżywić i nawilżyć skórę swoich dłoni/stóp, jeśli masz popękane pięty zapraszamy do salonu kosmetycznego Apetytu na Urodę na Parafinę na dłonie lub/i stopy. Stopy lub/i dłonie zanurzone w parafinie i owinięte specjalnymi skarpetkami/rękawicami korzystają z jej dobrodziejstw przez około 20 min., a następnie zastygnięta parafina usuwana jest ze stóp/dłoni. Na koniec, o ile jest to konieczne ze względu na stan skóry nakładany jest właściwy krem. Po zabiegu skóra jest aksamitna, nawilżona, ustępuje uczucie ściągnięcia i pieczenia.

Masaż dłoni i/lub stóp
Masaż dłoni i/lub stóp może być wykonany jako osobny zabieg lub jako dodatek do manicure i/lub pedicure. Masaż dłoni polecamy każdej osobie, a w szczególności tym, których mięśnie i stawy dłoni są obolałe, zmęczone, skóra dłoni jest zwiotczała, sucha, szorstka i zniszczona działaniem czynników zewnętrznych.
Jeśli zaś po całym dniu masz częste bóle, mrowienia czy skurcze w okolicy łydek i stóp, masz uczucie ciężkich nóg, chodzisz w niewygodnym lub źle dopasowanym obuwiu, w butach na wysokim obcasie, w pończochach lub skarpetkach z ciasnym ściągaczem, czujesz, że Twoje stopy są zmęczone i chcesz im i sobie sprawić odrobinę relaksu – polecamy masaż stóp. Wypoczęte i zrelaksowane stopy to wypoczęty i zrelaksowany cały organizm.

 

Cennik – dłonie i stopy

Dłonie i stopy 
Dłonie - Manicure tradycyjny/biologiczny bez malowania
50 zł
Dłonie - Manicure + malowanie
65 zł
Dłonie - Manicure Japoński60 zł
Dłonie - Manicure hybrydowy80 zł
Dłonie - Malowanie
45 zł
Dłonie - Malowanie hybryda
65 zł
Dłonie - Zdjęcie hybrydy
25 zł
Dłonie - Zabieg na dłonie
60 zł
Dłonie - Parafina45 zł
Stopy - Pedicure tradycyjny/biologiczny bez malowania
80 zł
Stopy - Pedicure + malowanie lakierem zwykłym/Vinylux
90 zł
Stopy - Pedicure hybrydowy
120 zł
Stopy - Malowanie
45 zł
Stopy - Malowanie hybryda
65 zł
Stopy - Zdjęcie hybrydy
25 zł
Zabieg na pękające pięty + starcie pięt
100 zł
Zabieg na pękające pięty - dodatek do pedicure60 zł
Stopy - Parafina
50 zł

Umów się na wizytę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Zapoznałem się z informacją w jakim celu przetwarzamy dane osobowe oraz regulaminem świadczenia usług przez Salon.