Makijaż permanentny i okolicznościowy (np. ślubny, wieczorowy)

makijaz

Makijaż okolicznościowy - makijaż ślubny, makijaż wieczorowy, makijaż dzienny
Dla wszystkich Pań, które nie wiedzą jak powinny się malować do ich typu urody, jakie kolory w makijażu są odpowiednie lub chciałby zmienić coś w dotychczasowym sposobie malowanie się lub zwyczajnie chcą pięknie wyglądać na wielkim wyjściu, a nie wiedzą jak podkreślić swoją urodę i zamaskować jej niedoskonałości, zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego na profesjonalny makijaż okolicznościowy (makijaż dzienny, makijaż wieczorowy, makijaż ślubny, itp.). Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach, podpowiadamy jak malować się na co dzień i jakich błędów unikać, w jaki sposób podkreślić atuty swojej urody i ukryć mankamenty. Dzięki nam poczujesz się wyjątkowo niezależnie od okazji.

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet zabieganych, nie chcących tracić czasu lub nie mogących go poświęcić na codzienne poranne malowanie się. Makijaż permanentny jest doskonałym rozwiązaniem także dla kobiet aktywnych, chcących mieć podkreśloną urodę np. na plaży, basenie czy siłowni. Makijaż permanentny w naturalny sposób uwydatni atuty Twojej urody.
W naszym salonie kosmetycznym wykonujemy makijaż permanentny brwi, oczu i ust.
Zabiegi makijażu permanentnego w salonie kosmetycznym Apetyt na Urodę wykonujemy najwyższej jakości niemieckim sprzęcie - pigment wprowadzany jest równomiernie bez krwawienia. Proces gojenia jest bardzo szybki. Właściwy zabieg makijażu permanentnego jest poprzedzony konsultacją oraz wykonaniem rysunku wstępnego, podczas którego Klientka widzi jak będzie wyglądał makijaż po wykonaniu i wygojeniu skóry.
Barwniki - kolor, w jakim będzie wykonany makijaż permanentny, dobieramy indywidualnie do oczekiwań naszych Klientów. Dysponujemy szeroką paletą kolorów.
Znieczulenie - podczas zabiegu makijażu permanentnego używamy skutecznych znieczuleń: maści oraz specjalne znieczulenia w żelu aplikowane są co kilka minut, dzięki czemu wykonywany makijaż permanentny jest niemal nieodczuwalny.
Higiena - zabieg makijażu permanentnego wykonywany jest w 100% sterylnych warunkach. Produkty używane podczas makijażu permanentnego są jednorazowe, rozpakowywane przy Kliencie.

Makijaż Permanentny oczu - Specjalizujemy się w wykonaniu perfekcyjnych kresek. Odpowiednio wykonana kreska pięknie podkreśla oko, zmienia jego kształt, podnosi opadające kąciki.
Kreska zagęszczająca linię rzęs – dla Pań pragnących delikatnie podkreślić linię rzęs, takie rozwiązanie idealnie sprawdza się u osób z jasną oprawą oka, delikatnych blondynek, Pań, które przeszły zabieg korekty powiek.
Kreska dolna – cień wyrysowany podczas makijażu permanentnego między rzęsami sprawia, że oko wygląda na bardziej otwarte, świeższe. Unikamy mocnych kresek, aby nie wyglądały zbyt wulgarnie i nienaturalnie.
Kreska dekoracyjna – kreska wychodząca z linii rzęs, przedłużona w zewnętrznym kąciku oka. Grubość i kształt kreski dobierany jest indywidualnie. Unikamy zbytniego wyciągania kreski poza granicę oka, aby nie dopuścić do migracji pigmentu ponieważ skóra w tym miejscu jest bardzo delikatna. Wykonujemy także kreskę górną cieniowaną (butterfly effect) na podobieństwo klasycznego makijażu
Makijaż permanentny brwi - Brwi stanowią najważniejszy element naszej twarzy, dodają jej kształtu i wyrazu, nie mogą jednak zwracać na siebie nadmiernej uwagi by nie wyglądać na przerysowane i sztuczne. Ich kształt i kolor muszą być perfekcyjnie dobrane do owalu twarzy. Wykonujemy makijaż permanentny brwi kilkoma metodami: cienia (henny), ombre oraz pudrowe (powder effect)
- Metoda cienia/henny - Makijaż permanentny brwi wykonany tą metodą przypomina hennę – wygląda bardzo naturalnie, zarówno u klientek, które mają swoje gęste brwi oraz u tych, które nie mają ich wcale.
- Metoda ombre- Makijaż permanentny brwi wykonany metodą ombre polega na bardzo delikatnym zaznaczeniu przodów łuku brwiowego oraz górnej części brwi, a także wzmocnieniu koloru na dole. Brwi są rozcieniowane ku górze, przechodząc stopniowo od ciemnego koloru na dole brwi do lekkiego cienia na samej górze. Brwi wykonane tą metodą wyglądają trójwymiarowo, są jednocześnie podkreślone ale wyglądają bardzo naturalnie. Jest to jedna z najbardziej subtelnych metod wykonywania makijażu permanentnego brwi.
- Metoda pudrowa (powder effect) - metoda ta jest idealna dla osób, które chcą uzyskać bardzo naturalny efekt zaznaczenia linii brwi. Cieniowanie sprawia, że pigment delikatnie wtapia się między naturalne włoski dając wrażenie przyciemnienia i podkreślenia naturalnego piękna. Makijaż permanentny brwi wykonany metodą pudrową nie posiada widocznych konturów, ponieważ pigment jest mocno rozcieniowany, co podkreśla kształt brwi i sprawia wrażenie zagęszczenia włosa
Makijaż permanentny ust - Kontur z cieniowaniem
Zabieg makijażu permanentnego ust wykonany wykonywany jest tak, aby czerwień wargowa nabrała intensywności. Kontur ust delikatnie rozciera się ku wewnątrz dając wrażenie trójwymiarowych ust, ale nie może być zbyt przerysowany, aby nie sprawiał wrażenia nienaturalnego i sztucznego.

Pamiętajmy, że można wyglądać naturalnie mając wykonany makijaż permanentny brwi, oczu i ust. Trzeba tylko zachować umiar. Jeśli mocniej zarysujemy brwi, pamiętajmy o delikatnym kolorze na ustach. Jeśli decydujemy się na intensywną czerwień wargową, uważajmy z nadmiernym podkreśleniem oprawy oka, ponieważ zbyt mocny makijaż może dodać nam lat.

 

Cennik – makijaż permanentny i okolicznościowy (np. ślubny, wieczorowy)

Makijaż permanentny i okolicznościowy 
Makijaż permanentnyCena obejmuje zawsze dwa zabiegi: zabieg + korekta po 3-6 tygodniach
Brwi (metoda cienia lub pudrowe "powder effect")800 zł
Brwi (metoda ombre)1000 zł
Usta (kontur + cieniowanie)800 zł
Kreska górna zagęszczająca linię rzęs500 zł
Kreska górna dekoracyjna550 zł
Kreska dolna450 zł
Kreska górna + dolna800 zł
Kreska górna cieniowana (butterfly effect)600-700 zł
Cena obejmuje zawsze 2 zabiegi: zabieg + korekta po 3-6 tygodniach
Makijaż okolicznościowy
Makijaż dzienny120 zł
Makijaż wieczorowy120 zł
Makijaż próbny120 zł
Makijaż ślubny140 zł
Makijaż próbny + właściwy230 zł
Zabieg bankietowy pod makijaż80 zł

Umów się na wizytę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Zapoznałem się z informacją w jakim celu przetwarzamy dane osobowe oraz regulaminem świadczenia usług przez Salon.