Masaże

masazW naszym salonie, mieszczącym się na Pradze Południe, wykonujemy:

  1. Masaż twarzy, szyi i dekoltu
  2. Masaż dłoni i stóp
  3. Masaż głowy

Masaż twarzy, szyi, dekoltu
Jeśli czujesz, że skóra Twojej twarzy jest napięta, zmęczona, słabo dotleniona lub zwyczajnie chcesz sobie podarować chwilę relaksu i odprężenia – zapraszamy na masaż twarzy, szyi i dekoltu, który poprawi ukrwienie skóry, dotleni ją, złuszczy zrogowaciały naskórek, poprawi owal Twojej twarzy oraz przygotuje skórę do lepszej absorpcji składników aktywnych, jeśli po masażu twarzy będzie wykonywany zabieg na twarz. Masaż twarzy, szyi i dekoltu można wykonywać jako osobny zabieg lub jako przygotowanie do innych zabiegów, w trakcie których wprowadzane są substancje aktywne
w głąb skóry. Masaż twarzy, szyi i dekoltu pozwoli na chwilę relaksu, odprężenia i zapomnienia po ciężkim, zabieganym dniu.

 

Masaż dłoni i/lub stóp
Masaż dłoni i/lub stóp może być wykonany jako osobny zabieg lub jako dodatek do manicure i/lub pedicure. Masaż dłoni polecamy każdej osobie, a w szczególności tym, których mięśnie i stawy dłoni są obolałe, zmęczone, skóra dłoni jest zwiotczała, sucha, szorstka i zniszczona działaniem czynników zewnętrznych.
Jeśli zaś po całym dniu masz częste bóle, mrowienia czy skurcze w okolicy łydek i stóp, masz uczucie ciężkich nóg, chodzisz w niewygodnym lub źle dopasowanym obuwiu, w butach na wysokim obcasie, w pończochach lub skarpetkach z ciasnym ściągaczem, czujesz, że Twoje stopy są zmęczone i chcesz im i sobie sprawić odrobinę relaksu – polecamy masaż stóp. Wypoczęte i zrelaksowane stopy to wypoczęty i zrelaksowany cały organizm.

Masaż głowy
Jeśli odczuwasz częste bóle głowy, migreny lub psychiczne przemęczenie, przepracowanie, żyjesz w ciągłym stresie, przebywasz w dusznym, zadymionym lub zanieczyszczonym środowisku bądź w miejscu o natężonym hałasie, doskwierają Ci problemy ze wzrokiem i pamięcią? Jeśli tak, zapraszamy na masaż głowy, który usunie napięcia związane z mijającym dniem, spowoduje, że poczujesz odprężenie, zapomnisz o zmartwieniach dnia codziennego. W wyniku masażu pobudzone zostanie krążenie skóry głowy, a także jej dotlenienie, przez co i do cebulek włosowych dostarczona zostanie większa ilość substancji odżywczych oraz tlenu. Masaż głowy może być stosowany jako środek zapobiegający łupieżowi i innym dolegliwościom skóry głowy, a także może wpłynąć na poprawę wzroku i pamięci. Masaż może być łączony z innymi masażami, w tym obręczy barkowej i szyi.

 

Przyjedź do nas ze swoim  dzieckiem. Dysponujemy przyjaznym kącikiem zabaw dla maluszków.

Cennik – masaże

Masaże 
Masaż twarzy, szyi i dekoltu70 zł
Masaż dłoni50 zł
Masaż stóp60 zł

Umów się na wizytę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Zapoznałem się z informacją w jakim celu przetwarzamy dane osobowe oraz regulaminem świadczenia usług przez Salon.