Med – Shape

med podświetlonyMED SHAPE – redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, odchudzanie i modelowanie sylwetki oraz therma - lifting twarzy, szyi i dekoltu.
MED SHAPE to najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki oraz therma liftingu twarzy, szyi, dekoltu i okolic oczu. MED SHAPE to połączenie 4 najnowocześniejszych technologii w zabiegach na ciało i twarz, bowiem wykorzystuje on działanie bipolarnych fal radiowych i lasera biostymulującego oraz światła LED w celu podnoszenia temperatury w tkankach, odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastyny oraz niwelując nagromadzone komórki tłuszczowe. Ponadto, masaż podciśnieniowy oraz mechaniczny poprawiają ukrwienie, udrażniają układ limfatyczny, a także usprawniają proces usuwania toksyn z organizmu. MED SHAPE jako jedyne tego typu urządzenie posiada medyczny Certyfikat CE, dzięki temu zabiegi są bezpieczne i gwarantują skuteczność.
MED SHAPE – to idealna synergia technologii BI-Rf, Lasera IR, Terapii LED oraz Masażu Vacuum
W zabiegach na ciało pozwala na:
Redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej (odchudzanie)
Ujędrnienie biustu
Modelowanie sylwetki
Stymulację komórek tłuszczowych
Uaktywnienie procesu lipolizy
Przyspieszenie metabolizmu i eliminacja toksyn
MED SHAPE w terapii redukującej cellulit, tkankę tłuszczową oraz modelowania sylwetki – bezinwazyjna redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej lub modelowanie sylwetki urządzeniem MED SHAPE rozpoczyna się od poprawy ukrwienia skóry, co z kolei stymuluje produkcję enzymu przyspieszającego spalanie tkanki tłuszczowej, działanie laser skraca włókna kolagenowe i elastyny, a masaż próżniowy udrażnia układ limfatyczny.
MED SHAPE w terapii poprawiającej jędrność i kształt biustu - zabieg polecany jest kobietom, które chcą poprawić jędrność i kształt swojego biustu, jeśli np. po ciąży czy okresie karmienia zmienił on kształt, czy też dla kobiet mających opadające piersi w wyniku odchudzania lub zwyczajnie chcących zachować ładny biust jak najdłużej. Dzięki zabiegowi poprawi się ukrwienie skóry, udrożni układ limfatyczny, usprawni proces usuwania toksyn z organizmu, włókna kolagenowe i elastyny są odbudowane, a skóra zostanie ujędrniona i widocznie odmłodzona.
MED SHAPE w terapii na twarz i okolice oczu – zabiegi pozwalają na:
Therma - lifting twarzy, szyi, dekoltu i okolic oczu
Likwidację zmarszczek
Podniesienie owalu twarzy
Poprawę jędrności skóry
Wygładzenie struktury skóry
Spłycenie zmarszczek wokół oczu,
Zmniejszenie cieni i opuchlizny pod oczami
Niezależnie od obszaru poddanego zabiegowi, aby osiągnąć widoczne efekty i utrzymać je na dłużej, zalecane jest wykonanie serii 6-10 zabiegów raz w tygodniu. Zabieg MED SHAPE w przypadku redukcji tkanki tłuszczowej można łączyć z kriolipolizą dla przyspieszenia i polepszenia efektu.

 

Cennik – MedShape

Med Shape - Lifting twarzy, redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej

 
Okolice oczu120 zł
Twarz210 zł
Twarz + szyja230 zł
Twarz + szyja + dekolt250zł
Biust190 zł
Ramiona120 zł
Brzuch, talia i boczki230 zł
Plecy150 zł
Ramiona i plecy190 zł
Pośladki150 zł
Uda +kolana150 zł
Pośladki + uda +kolana230 zł
Łydki120 zł
Całe nogi250 zł
Całe nogi + pośladki340 zł
Endermologia (całe ciało)190 zł
Endermologia twarz160 zł
Przy wykupieniu serii 10 zabiegów - 11 zabieg gratis

Umów się na wizytę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Zapoznałem się z informacją w jakim celu przetwarzamy dane osobowe oraz regulaminem świadczenia usług przez Salon.