Mezoterapia

mikrodermabrazjaW naszym salonie kosmetycznym Apetyt na Urodę oferujemy Państwu mezoterapię mikroigłową oraz mezoterapię igłową. Mezoterapia mikroigłowa i mezoterapia igłowa to zabiegi, które mogą być wykonywane na twarzy i ciele. Mezoterapia działa w różny sposób, w zależności od problemów skóry - może być zabiegiem przeciwzmarszczkowym, redukującym przebarwienia, rozstępy, cellulit, tkankę tłuszczową, modelującym (sylwetkę), modelującym biust, regenerującym skórę czy włosy.

Mezoterapia mikroiglowa twarzy i okolic oczu
Najczęstszym celem mezoterapii mikroigłowej wykonanej na twarz i okolice oczu jest działanie przeciwzmarszczkowe i liftingujące, redukujące przebarwienia czy blizny potrądzikowe. Efekty mezoterapii mikroigłowej w zabiegach na twarz i okolice oczu widoczne są już po 1 razie, ale dla osiągnięcia lepszego i trwalszego efektu zalecamy poddanie się serii około 5 zabiegów co 7-12 dni. Dla utrzymania efektu zalecamy terapię podtrzymującą i wykonanie zabiegu mezoterapii mikroigłowej.

Mezoterapia mikroigłowa w terapii ujędrniającej, antycellulitowej, redukującej rozstępy, tkankę tłuszczową, modelującej sylwetkęMezoterapię mikroigłową wykonuje się na ciele (biust, brzuch, uda, pośladki, ramiona), aby ujędrnić skórę, wspomóc proces redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Jest to możliwe ponieważ mezoterapia mikroigłowa działa na głębiej położone warstwy tkanek dzięki mikro-nakłuciom, dzięki którym koktajle dobrane odpowiednio do problemu skóry docierają do głębszych jej warstw.
Efekty zabiegu mezoterapią mikroigłową widoczne są już po 1 razie, jednak dla efektu trwalszego zalecamy wykonanie serii 10-12 zabiegów 2-3 razy w tygodniu w przypadku terapii ujędrniającej na biust. W przypadku mezoterapii mikroigłowej w terapii ujędrniającej, antycellulitowej, redukującej rozstępy oraz tkankę tłuszczową dla osiągnięcia trwalszego efektu zalecamy wykonanie serii 10-12 zabiegów co 7-10 dni. Dla podtrzymania osiągniętego efektu zalecamy wykonać zabieg mezoterapii mikroigłowej raz w miesiącu. Mezoterapię mikroigłową, dla pogłębienia i przyspieszenia efektu, można łączyć z zabiegami redukującymi cellulit i tkankę tłuszczową urządzeniem MED SHAPE oraz mikrodermabrazją, a także peelingiem kwasami owocowymi lub kwasami medycznymi.

Przebieg zabiegu mezoterapii mikroigłowej jest podobny niezależnie od obszaru poddanego mezoterapii i rozpoczyna się od oczyszczenia skóry z zanieczyszczeń nagromadzonych w ciągu dnia. Następnie skóra poddawana mezoterapii jest dezynfekowana i nakłuwana specjalną rolką/”dermapenem”, na której znajdują się cieniutkie igiełki. Długość zastosowanych igiełek oraz głębokość nakłuć jest dostosowywana do potrzeb skóry, problemów na niej występujących, miejsca poddanego mezoterapii mikroigłowej oraz odczuć klienta. Następnie wprowadzana jest odpowiednia ampułka / serum. Dzięki mikro-nakłuciom składniki aktywne wnikają w głąb skóry i przedostają się do jej głębszych warstw wraz z limfą, dzięki czemu ich działanie jest silniejsze. Na zakończenie zabiegu nakładana jest właściwa maska, która ma działanie kojące, uspokajające, nawilżające, odżywcze i przeciwzmarszczkowe oraz krem.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa twarzy i okolic oczu
Najczęstszym celem mezoterapii igłowej wykonanej na twarz i okolice oczu jest działanie przeciwzmarszczkowe i regenerujące, odżywcze i nawilżające, ale także liftingujące i rozjaśniające przebarwienia.
Mezoterapia igłowa pozwala wprowadzić substancje aktywne do skóry właściwej za pomocą bardzo cienkich igieł, pomijając barierę naskórkową. Preparaty podawane są w niewielkich dawkach, dość gęsto obok siebie. Zabieg jest bezpieczny i mało inwazyjny. Efekty mezoterapii igłowej widoczne są od razu po zabiegu, jednak należy pamiętać, że zabieg mezoterapii igłowej wymaga powtarzania. Częstotliwość wykonywania mezoterapii igłowej dostosowywana jest do osiąganych efektów terapii
u danej osoby. Zazwyczaj terapia rozpoczyna się od 3 - 4 zabiegów co ok.14 dni, następnie wykonuje się 2 zabiegi w odstępie ok. miesięcznym, potem zabieg podtrzymujący co 3 - 6 miesięcy.

Mezoterapia igłowa kwasem (hialuronian nieusieciowany) - zabieg działa ujędrniająco, przeciwzmarszczkowo, nawilżająco, rewitalizująco i liftingująco. Na początku zaleca się wykonanie 2 - 4 zabiegów kwasem w odstępie 2-3 tygodni, następnie zabiegi podtrzymujące efekt co ok. 6 miesięcy. 

Cennik – mezoterapia

Mezoterapia mikroigłowa - zabieg na twarz oraz biust i ciało (redukcja rozstępów, cellulitu, tkanki tłuszczowej) z ampułką nawilżającą, na naczynia, przebarwienia, liftingujacą 
Twarz180 zł
Szyja120 zł
Deklot140 zł
Twarz + szyja260 zł
Twarz + dekolt280 zł
Szyja + dekolt220 zł
Twarz + szyja + dekolt350 zł
Oczy
100 zł
Biust190 zł
Pośladki220 zł
Uda250 zł
Brzuch180 zł
Ampułka/serum przeciwzmarszczkowe i liftingujące z JADEM WĘŻA do zabiegu25 zł
Aldavine Serum – łagodzące, uszczelniające naczynia, do skóry naczyniowej do zabiegu35 zł
Mezoterapia igłowa kwasem (hialuronian niusieciowany - 1 ampułka)od 700 zł
Konsultacja lekarza medycyny estetycznej (przy jednoczesnym wykupieniu zabiegu mezoterapii igłowej - bezpłatna)150

Umów się na wizytę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Zapoznałem się z informacją w jakim celu przetwarzamy dane osobowe oraz regulaminem świadczenia usług przez Salon.