Mezoterapia

mikrodermabrazjaW naszym salonie kosmetycznym Apetyt na Urodę oferujemy Państwu mezoterapię igłową. Mezoterapia igłowa to zabiegi, które mogą być wykonywane na twarzy i ciele. Mezoterapia działa w różny sposób, w zależności od problemów skóry - może być zabiegiem przeciwzmarszczkowym, redukującym przebarwienia, rozstępy, cellulit, tkankę tłuszczową, modelującym (sylwetkę), modelującym biust, regenerującym skórę czy włosy.

Mezoterapia igłowa twarzy i okolic oczu
Najczęstszym celem mezoterapii igłowej wykonanej na twarz i okolice oczu jest działanie przeciwzmarszczkowe i regenerujące, odżywcze i nawilżające, ale także liftingujące i rozjaśniające przebarwienia.
Mezoterapia igłowa pozwala wprowadzić substancje aktywne do skóry właściwej za pomocą bardzo cienkich igieł, pomijając barierę naskórkową. Preparaty podawane są w niewielkich dawkach, dość gęsto obok siebie. Zabieg jest bezpieczny i mało inwazyjny. Efekty mezoterapii igłowej widoczne są od razu po zabiegu, jednak należy pamiętać, że zabieg mezoterapii igłowej wymaga powtarzania. Częstotliwość wykonywania mezoterapii igłowej dostosowywana jest do osiąganych efektów terapii u danej osoby. Zazwyczaj terapia rozpoczyna się od 3 - 4 zabiegów co ok.14 dni, następnie wykonuje się 2 zabiegi w odstępie ok. miesięcznym, potem zabieg podtrzymujący co 3 - 6 miesięcy.

Mezoterapia igłowa kwasem (hialuronian nieusieciowany) - zabieg działa ujędrniająco, przeciwzmarszczkowo, nawilżająco, rewitalizująco i liftingująco. Preparat podawany jest w niewielkich dawkach, dość gęsto obok siebie. Zabieg jest bezpieczny i mało inwazyjny. Efekty mezoterapii igłowej widoczne są od razu po zabiegu, jednak należy pamiętać, że zabieg mezoterapii igłowej wymaga powtarzania. Na początku zaleca się wykonanie 2 - 4 zabiegów kwasem w odstępie 2-3 tygodni, następnie zabiegi podtrzymujące efekt co ok. 6 miesięcy.

 

 

Cennik – mezoterapia

[table “” not found /]


Umów się na wizytę

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Treść wiadomości

  [recaptcha]

  Zapoznałem się z informacją w jakim celu przetwarzamy dane osobowe oraz regulaminem świadczenia usług przez Salon.