Oczy

W naszym salonie kosmetycznym Apetyt na Urodę, mieszczącym się na warszawskim Gocławiu oferujemy zabiegi na

pielęgnacja skóry wokół oczy Warszawa Gocław

okolice oczu tj.:
1. Hennę brwi i rzęs oraz regulację brwi (tradycyjną i woskiem)
2. Zabieg rozświetlający
3. Zabieg przeciwzmarszczkowy
4. Lifting urządzeniem Med Shape (szczegółowy opis zabiegu w zakładce Med Shape)
5. Mezoterapia okolic oczu (szczegółowy opis zabiegu w zakładce Mezoterapia)

Henna brwi i rzęs oraz regulacja brwi
Zabieg ten polecamy każdemu kto ma jasną oprawę oczu lub paniom, które nie przepadają za tuszowaniem rzęs, a brwi lubią mieć odpowiednio podkreślone regularne, niezrastające się między oczami, o kształcie pasującym do twarzy. 

Zabieg Rozświetlający - z argininą, hydroksyprolisiliną, kwasem laktobionowym, witaminą C, kofeiną, miłorzębem japońskim i glukonolaktonem
Jest to zabieg mający na celu redukcję i rozjaśnienie cieni, przebarwień i opuchlizny wokół oczu, których głównymi przyczynami powstawania są kruchość naczyń włosowatych oraz zatrzymywanie płynów.
Zabieg w naszym salonie kosmetycznym rozpoczyna się od wykonania rozjaśniającego peelingu na okolice oczu, który delikatnie złuszcza naskórek, rozszerza światło naczyń włosowatych, usprawniając przepływ krwi. Tak przygotowana skóra doskonale wchłania składniki aktywne, zawarte we wmasowywanym diamentowym serum pod oczy, które działają przeciwzmarszczkowo, zwiększają zdolność hemoglobiny do szybszego przyłączenia tlenu, co przyspiesza regenerację tkanek. Kolejnym krokiem zabiegu jest zaaplikowanie specjalnej emulsji zawierającej 8% czystej witaminy C. Składnik zawarte w tej emulsji mają za zadanie usprawnić krążenie krwi, przyśpieszyć usuwanie złogów hemoglobiny, melaniny i składników tłuszczowych oraz zmniejszyć opuchliznę wokół oczu. Dodatkowo rozjaśniają cienie i przebarwienia skórne oraz działają przeciwzmarszczkowo, regenerująco, a także przeciwdziałają powstawaniu „worków wokół oczu”. Aktywność składników emulsji wzmacniana jest działaniem rozjaśniającej maski pod oczy. Na zakończenie zabiegu, skóra wokół oczu zabezpieczana jest rozjaśniającym kremem pod oczy.
Efekty widoczne są już po 1 zabiegu. W celu uzyskania długotrwałego efektu należy wykonać terapię złożoną z serii około 10 zabiegów powtarzanych 2 razy w tygodniu.

Zabieg Przeciwzmarszczkowy – z wyciągiem z ogórecznika lekarskiego, koenzymem Q10, kolagenem, fitohormonami, i witaminą A
Zabieg przeciwzmarszczkowy w naszym salonie kosmetycznym polecamy osobom, których skóra wokół oczu straciła elastyczność i jędrność, pojawiły się pierwsze, wyraźniejsze zmarszczki, ale także osobom mającym cienie i worki pod oczami, ponieważ ich skóra wokół oczu szybciej się starzeje. Zabieg neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek, poprawia napięcie skóry (efekt liftingu), ale także chroni włókna kolagenowe i elastyny, pobudza mechanizm odnowy i właściwej regeneracji naskórka.
Zabieg rozpoczyna się od przygotowania skóry do nałożenia energetyzującego serum z koenzymem QxyQ¹º, który jest nazywany eliksirem młodości, bowiem aktywizuje regenerację komórek, stymuluje biologiczne funkcje skóry, katalizuje niezbędne do życia procesy zachodzące w komórkach, chroni je przed nieodtlenieniem, poprawia ich metabolizm i regenerację, a w konsekwencji spowalnia procesy starzenia się skóry. Po wmasowaniu serum na około 20-30 min. nakładana jest liftingująca maska
z kolagenem i fitohormonami. Na zakończenie zabiegu aplikowany jest przeciwzmarszczkowy krem pod oczy.
Efekty zabiegu są widoczne już po pierwszym razie, jednak dla trwalszego efektu zabieg należy powtarzać 2 razy w tygodniu przez 4 tygodnie. Może on być również wykonywany przy innym zabiegu kosmetycznym na twarz.

Cennik oczy

Zabiegi oczy 
Henna brwi25 zł
Henna rzęs25 zł
Regulacja brwi25 zł
Henna brwi + regulacja40 zł
Henna rzęs + regulacja45 zł
Henna brwi + rzęs + regulacja50 zł
Zabieg rozświetlający pod oczy75 zł
Zabieg przeciwzmarszczkowy pod oczy75 zł
Lifting urządzeniem Med Shapecennik w zakładce Med Shape
Mezoterapia okolic oczucennik w zakładce Mezoterapia

Umów się na wizytę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Zapoznałem się z informacją w jakim celu przetwarzamy dane osobowe oraz regulaminem świadczenia usług przez Salon.