Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe, Hydrodermabrazja, Infuzja Tlenowa i Fale Radiowe

Oczyszczanie wodorowe HydroMaster H2⁺™ 
Oczyszczanie wodorowe to rewolucja na rynku kosmetycznym jeśli chodzi o zabiegi oczyszczające i stanowi alternatywę dla oczyszczania manualnego skóry. Nasze urządzenie łączy w sobie hydrodermabrazję i oczyszczanie wodorowe. Zabieg oczyszczania wodorowego i hydradermabrazji jest polecany dla każdego, w każdym wieku i z każdym typem skóry: tłustej, zmęczonej, dojrzałej z przebarwieniami i zmarszczkami,a naczyniowej a nawet atopowej, dla osób w każdym wieku.
Podczas oczyszczania wodorowego specjalna głowica za pomocą strumienia wody podawanego pod ciśnieniem, wprowadza cząsteczki aktywnego wodoru do głębszych warstw skóry. Pozwala to na bardzo głębokie i skuteczne oczyszczenie skóry na poziomie komórkowym, nieosiągalne w innych metodach oczyszczania skóry. Wykorzystanie wodoru jest istotne, ponieważ wodór bez przeszkód dociera do głębokich warstw skóry, łącząc się z wolnymi rodnikami i niweluje ich negatywne oddziaływanie na skórę. Wodór pozawala także na bardzo silnie nawilżenie skóry od środka, dzięki czemu poprawia się jej jędrność i elastyczność oraz opóźniają się procesy starzenia skóry. Dodatkowym czynnikiem odmładzającym jest aktywny tlen, którego duże stężenie ma odżywcze działanie dla skóry. Oczyszczanie wodorowe to także nieinwazyjny zabieg odmładzający  - zastrzyk wodoru dostarczanego do skóry oraz lifting wykonany za pomocą bipolarnej fali radiowej poprawia ujędrnienie skóry oraz jej napięcie.

Wskazania:

 • oczyszczenie skóry i odświeżenie skóry - alternatywa dla manualnego oczyszczania skóry – oczyszcza pory, usuwa zrogowaciały naskórek, zmniejsza wydzielanie sebum, nawilża, regeneruje i rozjaśnia,
 •  starzenie się skóry – neutralizacja wolnych rodników, ujędrnienie, odmłodzenie, poprawa napięcia skóry,
 • polecany również do cery naczyniowej i atopowej,
 • idealny zabieg przed i po agresywnych zabiegach kosmetycznych np. laserowych, po których pojawia się stres oksydacyjny może służyć jako zabieg bankietowy (fale radiowe).

Oczyszczanie wodorowe - głowice

Pełny zabieg oczyszczania wodorowego składa się z 6 etapów:

I etap - Eksfoliacja wstępna - peeling kawitacyjny usuwa martwe komórki naskórka za pomocą ultradźwięków. Ten etap zabiegu oczyszcza skórę, pobudza dotlenienie skóry, poprawia krążenie i przygotowuje skórę do właściwego oczyszczania wodorowego.

II etap - Intensywne oczyszczanie wodorowewodór oczyszcza skórę na poziomie komórkowym, usuwa nagromadzone zanieczyszczenia i zrogowaciały naskórek, redukuje i neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry. Uderzając pod ciśnieniem w powierzchnię skóry, cząsteczki wodoru jako najmniejsze i najlżejsze cząsteczki we wszechświecie, nie mają problemu z przenikaniem w głąb naskórka i usuwaniem zanieczyszczeń.

III  etap - Infuzja tlenowa aktywnych preparatów specjalną głowicą InFusion TM – oczyszczona skóra przygotowana jest do wykonania infuzji tlenowej - czyli wprowadzenia w głąb skóry substancji aktywnych za pomocą tlenu.

IV etap - Wtłaczanie substancji aktywnych za pomocą głowicy ultradźwiękowej - ultradźwięki zwiększają przepuszczalność błon komórkowych, rozszerzają naczynia krwionośne oraz poprawiają metabolizm komórkowy, dzięki czemu aktywne substancje docierają w jeszcze głębsze warstwy skóry.

V etap - Bipolarna Fala Radiowa - diatermiczna fala radiowa obkurcza włókna kolagenowe, zwiększa napięcie skóry, poprawia jej elastyczność oraz spoistość, dając efekt liftingu. Skóra jest wyraźnie napięta i ujędrniona.

VI etap - Masaż głowicą krioaktywną (tzw. zimny młotek) - schłodzenie skóry poprzez masaż głowicą chłodzącą jest końcowym etapem zabiegu. Rozgrzana i zaczerwieniona, po intensywnych zabiegach infuzyjnych, skóra pod wpływem kriomasażu odzyskuje swój właściwy koloryt, nabiera zdrowego blasku i promienności.

Poszczególne etapy można pominąć lub stosować je zamiennie, łącząc ze sobą w zależności od potrzeb.

Hydrodermabrazja
Hydrodermabrazja, podobnie jak oczyszczanie wodorowe, ma na celu bezinwazyje  i bezbolesne odświeżenie, nawilżenie i odmłodzenie skóry twarzy, poprawienie jej kolorytu oraz spłycenie zmarszczek i nierówności skóry. Hydrodermabrazja to zabieg na twarz przeznaczony dla każdej cery, również wrażliwej. Sprawdzi się w przypadku osób, które chcą odświeżyć wygląd i poprawić stan skóry twarzy, ale także wyleczyć trądzik, usunąć przebarwienia i inne niedoskonałości lub poddać nawilżeniu i pielęgnacji skórę przesuszoną.
Zabieg hydradermabrazji polega na złuszczeniu wierzchniej warstwy naskórka i oczyszczeniu skóry twarzy za pomocą peelingu chemicznego,a następnie aplikacji substancji aktywnych pod dużym ciśnieniem w głębsze warstwy skóry. Podczas hydrodermabrazji nie odczuwa się dyskomfortu, a po jej zakończeniu można od razu bez obaw powrócić do codziennych aktywności.

Bipolarne fale radiowe-thermo-lifting
Thermo - lifting za pomocą fal radiowych obkurcza włókna kolagenowe, zwiększa napięcie skóry, poprawia jej elastyczność oraz spoistość, dając efekt liftingu. Zabieg z falami radiowymi jest doskonały dla skór dojrzałych, tracących jędrność i elastyczność. Podczas zabiegu energia fal radiowych zamieniana jest w ciepło. Tkanka podskórna podgrzewana jest miejscowo do ponad ok. 40˚C, dzięki czemu zwiększa się ukrwienie, a komórki są lepiej odżywione. W ten sposób fibroblasty (komórki tkanki łącznej), odpowiedzialne za jędrność, elastyczność i gładkość skóry, zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny. Zabiegi przy użyciu fal radiowych są także doskonałą sposobem na zmniejszenie i rozpuszczenie woreczków tłuszczowych (komórek tłuszczowych) pod oczami, obwisłych policzków, podbródka i szyi. Thermo - lifting RF jest zabiegiem bezpiecznym i bezbolesnym dającym efekty już po pierwszym zabiegu. W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie min. 5 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu.

Infuzja tlenowa 
Infuzja tlenowa to wtłaczanie tlenu i substancji aktywnych pod ciśnieniem za pomocą specjalnego aplikatora. Dzięki temu, dobrana dodanego typu cery lub problemu skóry ampułka/serum ma możliwość wniknięcia w najgłębsze warstwy skóry. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym tj.: kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża, peptydy, antyoksydanty, witaminy itp. Rodzaj substancji aktywnych wtłaczanych za pomocą infuzji tlenowej jest dobierany indywidualnie w zależności od potrzeb skóry klienta.  Zabieg infuzji tlenowej to doskonały sposób na  odmłodzenie skóry, jej odżywienie i przywrócenie świeżości. Zabieg infuzji tlenowej można stosować praktycznie u każdego i każdego typu skóry, nawet naczyniowej i wrażliwej czy nawet atopowej. Jest to zabieg, który można wykonać także u osób w trakcie terapii sterydowej, kiedy skóra jest jeszcze bardziej narażona na utratę nawilżenia i odwodnienia.

Cennik oczyszczanie wodorowe

Cennik usług 
Oczyszczanie wodorowe twarzy
Oczyszczanie wodorowe (2 etapy: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + krem)185 zł
Oczyszczanie wodorowe (3 etapy: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + krem)210 zł
Oczyszczanie wodorowe (4 etapy: peeling kawitacyjny ) oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + ampułka z ultradźwiękami + krem)225 zł
Oczyszczanie wodorowe (5 etapów: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + ampułka z ultradźwiękami + fale radiowe + krem)245 zł
Oczyszczanie wodorowe twarzy (6 etapów: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + ampułka z ultradźwiękami + fale radiowe + głowica krioaktywna + krem)265 zł
Oczyszczanie wodorowe twarzy i szyi
Oczyszczanie wodorowe (2 etapy: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + krem)200 zł
Oczyszczanie wodorowe (3 etapy: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + krem)235 zł
Oczyszczanie wodorowe (4 etapy: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + ampułka z ultradźwiękami + krem)245 zł
Oczyszczanie wodorowe (5 etapów: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + ampułka z ultradźwiękami + fale radiowe + krem)
265 zł
Oczyszczanie wodorowe (6 etapów: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + ampułka z ultradźwiękami + fale radiowe + głowica krioaktywna + krem)285 zł
Oczyszczanie wodorowe twarzy, szyi i dekoltu
Oczyszczanie wodorowe (2 etapy: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + krem)225 zł
Oczyszczanie wodorowe (3 etapy: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + krem)255 zł
Oczyszczanie wodorowe (4 etapy: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + ampułka z ultradźwiękami + krem)265 zł
Oczyszczanie wodorowe (5 etapów: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + ampułka z ultradźwiękami + fale radiowe + krem)
285 zł
Oczyszczanie wodorowe (6 etapów: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + ampułka z ultradźwiękami + fale radiowe + głowica krioaktywna + krem)299 zł
Infuzja tlenowa, hydradermbabrazja, fale radiowe
Peeling kawitacyjny + Infuzja tlenowa z ampułką + krem140 zł
Peeling kawitacyjny + infuzja tlenowa z ampułką + maska + krem170 zł
Hydrodermabrazja + infuzja tlenowa z ampułką+ krem180 zł
Fale radiowe + głowica krioaktywna + krem180 zł

Umów się na wizytę

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Treść wiadomości

  [recaptcha]

  Zapoznałem się z informacją w jakim celu przetwarzamy dane osobowe oraz regulaminem świadczenia usług przez Salon.