Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe, Hydrodermabrazja, Infuzja Tlenowa i Fale Radiowe

Oczyszczanie wodorowe HydroMaster H2⁺™   
Oczyszczanie wodorowe to rewolucja na rynku kosmetycznym jeśli chodzi o zabiegi oczyszczające i stanowi alternatywę dla oczyszczania manualnego skóry. Nasze urządzenie łączy w sobie hydrodermabrazję i oczyszczanie wodorowe. Zabieg oczyszczania wodorowego i hydradermabrazji jest polecany dla każdego, w każdym wieku i z każdym typem skóry: tłustej, zmęczonej, dojrzałej z przebarwieniami i zmarszczkami,a naczyniowej a nawet atopowej, dla osób w każdym wieku.
Podczas oczyszczania wodorowego specjalna głowica za pomocą strumienia wody podawanego pod ciśnieniem, wprowadza cząsteczki aktywnego wodoru do głębszych warstw skóry. Pozwala to na bardzo głębokie i skuteczne oczyszczenie skóry na poziomie komórkowym, nieosiągalne w innych metodach oczyszczania skóry. Wykorzystanie wodoru jest tu istotne, z uwagi na wielkość jego cząsteczek. Wodór bez przeszkód dociera do głębokich warstw skóry, łącząc się z wolnymi rodnikami, co powoduje niwelowanie negatywnego ich oddziaływania na skórę. Pozawala także na bardzo silnie nawilżenie skóry od środka, dzięki czemu poprawia się jej jędrność i elastyczność oraz opóźniają się procesy jej starzenia. Dodatkowym czynnikiem odmładzającym jest aktywny tlen, którego duże stężenie ma odżywcze działanie dla skóry. Oczyszczanie wodorowe to także nieinwazyjny zabieg odmładzający dzięki nieinwazyjnemu zastrzykowi wodoru dostarczanego do skóry oraz liftingowi wykonanemu za pomocą bipolarnej fali radiowej poprawia ujędrnienie skóry oraz jej napięcie.
Wskazania:
* oczyszczenie skóry - alternatywa dla manualnego oczyszczania skóry – oczyszcza pory, usuwa zrogowaciały naskórek, zmniejsza wydzielanie sebum
* starzeniu się skóry – neutralizacja wolnych rodników, ujędrnienie, odmłodzenie
* polecany także do cery naczyniowej i atopowej
* odświeżenie skóry – zalecany do skóry szarej, odwodnionej, przesuszonej – nawilża, regeneruje, rozjaśnia
* idealny zabieg przed i po agresywnych zabiegach kosmetycznych np. laserowych, po których pojawia się stres oksydacyjny może       służyć jako zabieg bankietowy. 
Pełny zabieg oczyszczania wodorowego składa się z 6 etapów:
 I etap - Eksfoliacja wstępna - peeling kawitacyjny usuwa martwe komórki naskórka za pomocą ultradźwięków. Ten etap zabiegu oczyszcza skórę, pobudza dotlenienie skóry poprzez poprawę krążenia i przygotowuje skórę do następnego właściwego oczyszczania wodorowego.
II etap - Intensywne oczyszczanie wodorowe –
wodór oczyszcza skórę na poziomie komórkowym, usuwa nagromadzone zanieczyszczenia i zrogowaciały naskórek, redukuje i neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry. Uderzając pod ciśnieniem w powierzchnię skóry, cząsteczki wodoru jako najmniejsze i najlżejsze cząsteczki we wszechświecie, nie mają problemu z przenikaniem w głąb naskórka.
III  etap -
Infuzja tlenowa aktywnych preparatów specjalną głowicą InFusion TM – Oczyszczona skóra przygotowana jest do wykonania infuzji tlenowej - czyli wprowadzenia w głąb skóry substancji aktywnych za pomocą tlenu. Odżywcze składniki są rozpuszczone w wodzie, która pod ciśnieniem rozbija się na miliony cząsteczek, co ułatwia przenikanie aktywnych preparatów do skóry.
IV etap - Wtłaczanie substancji aktywnych za pomocą głowicy ultradźwiękowej - Ultradźwięki zwiększają przepuszczalność błon komórkowych, rozszerzają naczynia krwionośne oraz poprawiają metabolizm komórkowy, dzięki czemu aktywne substancje docierają w jeszcze głębsze warstwy skóry.
V etap – Bipolarna Fala Radiowa - Diatermiczna fala radiowa obkurcza włókna kolagenowe, zwiększa napięcie skóry, poprawia jej elastyczność oraz spoistość, dając efekt liftingu. Skóra jest wyraźnie napięta i ujędrniona.
VI etap – Masaż głowicą krioaktywną (tzw. zimny młotek) - Schłodzenie skóry poprzez masaż głowicą chłodzącą jest końcowym etapem zabiegu. Rozgrzana i zaczerwieniona, po intensywnych zabiegach infuzyjnych, skóra pod wpływem kriomasażu odzyskuje swój właściwy koloryt, nabiera zdrowego blasku i promienności.
Poszczególne etapy można pominąć lub stosować je zamiennie, łącząc ze sobą w zależności od potrzeb.

Hydrodermabrazja
Hydrodermabrazja, podobnie jak oczyszczanie wodorowe, ma na celu bezinwazyje  i bezbolesne odświeżenie, nawilżenie i odmłodzenie skóry twarzy, poprawienie jej kolorytu oraz spłycenie zmarszczek i nierówności skóry. Hydrodermabrazaj łaczy metodę stosowaną w mikrodermabrazji korundowej lub diamentowej z metodą abrazji chemicznej. Zabieg hydradermabrazji polega na złuszczeniu wierzchniej warstwy naskórka i oczyszczeniu skóry twarzy oraz aplikacji substancji aktywnych. Podczas hydrodermabrazji wykonuje się peeling chemiczny, a następnie pod dużym ciśnieniem aplikuje się w głębsze warstwy skóry wybrane substancje aktywne, np. serum, proteiny, cytokainy lub naturalny kolagen. Hydrodermabrazja to zabieg na twarz przeznaczony dla każdej cery, również wrażliwej. Sprawdzi się w przypadku osób, które chcą odświeżyć wygląd i poprawić stan skóry twarzy, ale także wyleczyć trądzik, usunąć przebarwienia i inne niedoskonałości lub poddać nawilżeniu i pielęgnacji skórę przesuszoną. Podczas hydrodermabrazji nie odczuwa się dyskomfortu, a po jej zakończeniu można od razu bez obaw powrócić do codziennych aktywności. 

Bipolarne fale radiowe-thermo-lifting
Thermo - lifting za pomocą fal radiowych obkurcza włókna kolagenowe, zwiększa napięcie skóry, poprawia jej elastyczność oraz spoistość, dając efekt liftingu. Zabieg z falami radiowymi jest doskonały dla skór dojrzałych, tracących jędrność i elastyczność. Podczas zabiegu energia fal radiowych zamieniana jest w ciepło. Tkanka podskórna podgrzewana jest miejscowo do ponad ok. 40˚C, dzięki czemu zwiększa się ukrwienie, a komórki są lepiej odżywione. W ten sposób fibroblasty (komórki tkanki łącznej), odpowiedzialne za jędrność, elastyczność i gładkość skóry, zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny. Zabiegi przy użyciu fal radiowych są także doskonałą sposobem na zmniejszenie woreczków tłuszczowych pod oczami, obwisłych policzków, podbródka i szyi. Dzieje się tak, ponieważ stosowana częstotliwość radiowa skutecznie rozpuszcza komórki tłuszczowe. Thermo - lifting RF jest zabiegiem bezpiecznym i bezbolesnym dającym efekty już po pierwszym zabiegu. W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie min. 5 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu. 

Infuzja tlenowa 
Infuzja tlenowa to wtłaczanie tlenu pod ciśnieniem za pomocą specjalnego aplikatora. Dzięki temu, dobrana dodanego typu ceny lub problemu skóry ampułka witaminowa ma możliwość wniknięcia w najgłębsze warstwy skóry. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym tj.: kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża, peptydy, antyoksydanty, witaminy itp. Rodzaj substancji aktywnych wtłaczanych za pomocą infuzji tlenowej jest dobierany indywidualnie w zależności od potrzeb skóry klienta.  Zabieg infuzji tlenowej to doskonały sposób na  odmłodzenie skóry, jej odżywienie i przywrócenie świeżości. Zabieg infuzji tlenowej można stosować praktycznie u każdego i każdego typu skóry, nawet naczyniowej i wrażliwej czy nawet atopowej. Jest to zabieg, który można wykonać także u osób w trakcie terapii sterydowej, kiedy skóra jest jeszcze bardziej narażona na utratę nawilżenia i odwodnienia. Zabieg infuzji tlenowej jest polecany także dla palaczy, u których skóra jest szara i ziemista.

Cennik oczyszczanie wodorowe

Cennik usług 
Oczyszczanie wodorowe twarzy
PROMOCJA
oczyszczanie wodorowe - 6 etapów
249 zł
Oczyszczanie wodorowe (2 etapy: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + krem)185 zł
Oczyszczanie wodorowe (3 etapy: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + krem)220 zł
Oczyszczanie wodorowe (4 etapy: peeling kawitacyjny ) oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + ampułka z ultradźwiękami + krem)260 zł
Oczyszczanie wodorowe (5 etapów: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + ampułka z ultradźwiękami + fale radiowe + krem)285 zł
Oczyszczanie wodorowe twarzy (6 etapów: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + ampułka z ultradźwiękami + fale radiowe + głowica krioaktywna + krem)350 zł
Oczyszczanie wodorowe twarzy i szyi
Oczyszczanie wodorowe (2 etapy: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + krem)210 zł
Oczyszczanie wodorowe (3 etapy: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + krem)245 zł
Oczyszczanie wodorowe (4 etapy: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + ampułka z ultradźwiękami + krem)285 zł
Oczyszczanie wodorowe (5 etapów: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + ampułka z ultradźwiękami + fale radiowe + krem)
375 zł
Oczyszczanie wodorowe (6 etapów: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + ampułka z ultradźwiękami + fale radiowe + głowica krioaktywna + krem)400 zł
Oczyszczanie wodorowe twarzy, szyi i dekoltu
Oczyszczanie wodorowe (2 etapy: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + krem)245 zł
Oczyszczanie wodorowe (3 etapy: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + krem)310 zł
Oczyszczanie wodorowe (4 etapy: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + ampułka z ultradźwiękami + krem)400 zł
Oczyszczanie wodorowe (5 etapów: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + ampułka z ultradźwiękami + fale radiowe + krem)
425 zł
Oczyszczanie wodorowe (6 etapów: peeling kawitacyjny + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + ampułka z ultradźwiękami + fale radiowe + głowica krioaktywna + krem)450 zł
Infuzja tlenowa, hydradermbabrazja, fale radiowe
Peeling kawitacyjny + Infuzja tlenowa + krem180 zł
Peeling kawitacyjny + infuzja tlenowa + ampułka + maska + krem210 zł
Hydrodermabrazja + infuzja tlenowa + krem180 zł
Fale radiowe + głowica krioaktywna + krem190 zł
+ 25 zł do zabiegu gdy zabieg infuzji tlenowej, hydrodermabrazji lub fali radiowych wykonywany jest na twarz + szyję lub twarz + dekolt
+ 50 zł do zabiegu gdy zabieg infuzji tlenowej, hydrodermabrazji lub fali radiowych wykonywany jest na twarz + szyję + dekolt

Umów się na wizytę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Zapoznałem się z informacją w jakim celu przetwarzamy dane osobowe oraz regulaminem świadczenia usług przez Salon.