Peeling kawitacyjny/ sonoforeza

Peeling kawitacyjny, sonoforezaPeeling kawitacyjny to zabieg całkowicie bezbolesny, który może być wykonywany w przypadku każdego rodzaju cery, szczególnie zaś jest polecany dla osób ze skórą wrażliwą, naczyniową, suchą. Peeling kawitacyjny jest polecany także w naszym salonie kosmetycznym dla osób borykających się z trądzikiem (niezapalnym), przebarwieniami czy posiadających opuchliznę i zasinienia pod oczami, skórę szarą, zatrutą nikotyną.
Peeling kawitacyjny to jeden ze sposobów na oczyszczenie skóry ze zrogowaciałego naskórka i innych zanieczyszczeń zgromadzonych na skórze przy wykorzystaniu ultradźwięków. Skóra poddawana zabiegowi jest zwilżana wodą demineralizowaną, solą fizjologiczną lub specjalnym tonikiem przystosowanym do kawitacji. Specjalną szpatułkę, wytwarzającą fale ultradźwiękowe, prowadzi się po skórze. Wytwarzane fale ultradźwiękowe w obecności płynu tworzą pęcherzyki, które pod wpływem podwyższonego ciśnienia, ciepła i drgań powiększają się i gwałtownie pękają, co powoduje oczyszczanie skóry z zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka, wydzielin gruczołów łojowych, toksyn i zanieczyszczeń. Dzięki wibracjom ultradźwiękowym wytwarzanym w trakcie peelingu kawitacyjnego wykonywany jest także mikromasaż poprawiający mikrokrążenie i dotlenienie skóry, stymulujący metabolizm komórek i pobudzający produkcję kolagenu.
Peeling kawitacyjny może być wykonany jako samodzielny zabieg lub jako zabieg przygotowujący skórę do wykonania innych zabiegów kosmetycznych np. nawilżających, odżywczych, sonoforezy, podczas których dostarczane skórze substancje odżywcze zawarte w ampułkach czy maskach zdecydowanie łatwiej przenikają do głębszych warstw skóry.
Peeling kawitacyjny może być wykonany jednorazowo lub w serii nie częściej jednak niż raz w tygodniu. Dla podtrzymania efektu zaleca się wykonywanie zabiegu raz w miesiącu.

Zabieg Sonoforezy polecamy przy następujących problemach skórnych: rozszerzone naczynia krwionośne, nerwica naczyniowa, odmrożenia, trądzik pospolity, trądzik różowaty, blizny, przebarwienia, szary koloryt skóry, odwonienie skóry, słabe jej nawilżenie, utrata jędrności
i elastyczności. Substancje aktywne wprowadzane podczas sonoforezy za pomocą ultradźwięków są dobierane indywidualnie w zależności od problemu skóry. W celu uzyskania długotrwałego efektu należy wykonać terapię sonoforezą złożoną z serii około 10 zabiegów.

 

Cennik – peeling kawitacyjny i sonoforeza

Peeling kawitacyjny / Sonoforeza 
Peeling kawitacyjny z maską kremową - twarz70 zł
Peeling kawitacyjny z maską kremową - szyja60 zł
Peeling kawitacyjny z maską kremową - dekolt60 zł
Peeling kawitacyjny z maską kremową - twarz + szyja110 zł
Peeling kawitacyjny z maską kremową - twarz + dekolt110 zł
Peeling kawitacyjny z maską kremową - szyja + dekolt100 zł
Peeling kawitacyjny z maską kremową - twarz + szyja + dekolt165 zł
Peeling kawitacyjny z maską kremową - plecy165 zł
Ampułka do peelingu kawitacyjnego20 zł
Maska algowa do zabiegu35 zł

Umów się na wizytę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Zapoznałem się z informacją w jakim celu przetwarzamy dane osobowe oraz regulaminem świadczenia usług przez Salon.