Pielęgnacja ciała

pielęgnacja ciałaWśród zabiegów na ciało salon kosmetyczny Apetyt na Urodę poleca:
1. Ciepło – Zimno na biust – zabieg ujędrniająco – modelujący
2. Terapia Szokowa – Zabieg na rozstępy
3. Multi Body Treatment – zabieg multimodelująco-ujędrniający i redukujący miejscowo nagromadzona tkankę tłuszczową i cellulit (na brzuch, uda, pośladki, ramiona)
4. Mezoterapia (szczegółowy opis zabiegu znajduje się w zakładce Mezoterapia)
5. Med Shape – redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki (szczegółowy opis zabiegu znajduje się w zakładce Med Shape)
6. Kriolipoliza - szczegółowy opis zabiegu znajduje się w zakładce Medycyna Estetyczna
7. Laser frakcyjny CO2 - szczegółowy opis zabiegu znajduje się w zakładce Medycyna Estetyczna

Zabieg ujędrniająco-modelujący biust i dekolt „Ciepło – Zimno” z płatami gipsowymi, fitohormonami, olejem z pestek brzoskwiń, proteinami sojowymi, peptydami oraz Kigelii afrykańskiej
Zabieg Ciepło-Zimno na biust został opracowany z myślą o każdej kobiecie chcącej zachować ładny biust na długie lata, ale w szczególności o kobietach po kuracjach odchudzających i po ciąży, kiedy biust potrzebuje największej uwagi. Celem zabiegu jest przywrócenie jędrności i naturalnego kształtu biustu. Zabieg oddziałuje tak na biust jak i na dekolt, na skórę ale także na mięsień piersiowy.
Pielęgnacja biustu podczas zabiegu rozpoczyna się od zaaplikowania ujędrniającego serum i wmasowania go przy użyciu specjalnej emulsji. Podczas wmasowywania serum poprawione zostaje krążenie krwi i limfy, napięcie mięśni piersiowych. Współdziałanie serum i ruchów masażu pobudza naturalne procesy liftingujące skórę piersi dzięki czemu skóra piersi staje się jędrniejsza i bardziej napięta podtrzymując piersi w jej naturalnym kształcie. Najważniejszym elementem zabiegu jest nałożenie na piersi płata gipsowego, który ma za zadanie modelować kształt biustu oraz zwiększyć wchłanianie wprowadzonych wcześniej składników aktywnych. Podczas, gdy płat gipsowy okala biust wyraźnie odczuwalny jest efekt ciepło – zimno dzięki czemu poprawia się krążenie i wzmacnia wytrzymałość tkanek na rozciąganie. Na zakończenie zabiegu wmasowywany jest krem/balsam ujędrniający.
Zabieg zaleca się wykonywać w serii około 10 zabiegów wykonywanych 2 razy w tygodniu, a następnie zabieg podtrzymujący – 1 zabieg na 3 - 4 tygodnie.

Zabieg na rozstępy - Terapia szokowa DermaReNew 50% - z kwasem glikolowym, mlekowym oraz salicylowym
Zabieg polecany szczególnie osobom chcącym zredukować istniejące na ciele rozstępy. Rozstępy to głębokie blizny zanikowe tkanki łącznej widoczne na skórze jako równoległe linie przebiegające wzdłuż przebiegu mięśni. Początkowo są zaczerwienione, z czasem bledną i stają się perlistobiałe. Przed zastosowaniem Terapii szokowej, wskazane jest wykonanie na rozstępy mikrodermabrazji, która ma na celu złuszczenie obszaru poddanego Terapii Derma ReNew 50%, co przyspiesza i zwiększa działanie kwasów aplikowanych na skórę. Cały zabieg kończy się nałożeniem odpowiedniego kremu. Po zabiegu skóra może być wrażliwa na dotyk i zaczerwieniona - jest to efekt pożądany w celu pobudzenia komórek skóry do podziałów komórkowych w miejscu występowania rozstępów, a to z kolei do wznowienia połączeń naczyń włosowatych i nerwowych. Zabieg spłyca nawet wieloletnie rozstępy, jednak im wcześniej zostanie rozpoczęta kuracja (na początku ich powstania) tym efekty są bardziej widoczne. Zabiegi dla najlepszego efektu wykonuje się w serii co 10 dni.

 

Multi Body Treatment (ramiona, brzuch, uda, pośladki)- Zabieg multimodelująco - ujędrniający oraz redukujący cellulit oraz miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową (odchudzający) 

Multi Body Treatment to miejscowe terapie wyszczuplająco – modelujące uderzające w najbardziej problematyczne obszary na ciele: ramiona, brzuch, uda, pośladki, biust. Zabieg w salonie kosmetycznym Apetyt na Urodę polecany osobom chcącym pozbyć się lub zredukować miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową (odchudzających się), cellulit czy też chcącym wymodelować sylwetkę, poprawić gęstość i elastyczność skóry.
Ramiona – zabieg Tight Arms -  celem zabiegu jest redukcja tzw. efektu wiszących ramion – miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, modelowanie ramion oraz poprawa gęstości i elastyczności skóry.
Biust – zabieg Active Firming Bust Treatment - celem zabiegu jest regeneracja biustu po okresie ciąży i karmienia, wzmocnienie skóry i redukcja zwiotczenia, poprawa elastyczności i jędrności.
Brzuch, uda, pośladki – zabieg Multi Body Treatment - celem zabiegu jest redukcja cellulitu, przyspieszenie metabolizmu komórkowego, redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej i zmniejszenie obwodów ciała, poprawa przepływu limfy oraz mikrokrążenia, przyspieszenie procesu spalania tkanki tłuszczowej.

Przebieg zabiegów na różne partie ciała jest podobny – na oczyszczoną i stonizowaną skórę, nakładane jest specjalne serum rzeźbiąco-modelujące, które wprowadzane jest w głąb skóry za pomocą ultradźwięków, masażu bańką chińską, mezoterapii mikroigłowej lub masażu manualnego. Następnie nałożona zostaje specjalna maska multi-modelująca. Dla wzmocnienia efektu można wykonać body-wrapping.

 

Cennik – pielęgnacja ciała

Pielęgnacja ciała 
Zabiegi na biust
Zabieg ujędrniająco-modelujący biust i dekolt Ciepło - Zimno

120 zł
Zabiegi redukujące rozstępy, cellulit, tkankę tłuszczową odchudzające oraz modelujące sylwetkę
Terapia szokowa - zabieg redukujący rozstępy180 zł
Program Modelujący Sylwetkę210
Multi Body Treatment (ramiona, brzuch, uda, pośladki) Zabieg multimodelująco – ujędrniającyoraz redukujący miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową i cellulit
Ramiona150 zł
Brzuch180 zł
Uda210 zł
Pośladki180 zł
Uda + pośladki250 zł

Umów się na wizytę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Zapoznałem się z informacją w jakim celu przetwarzamy dane osobowe oraz regulaminem świadczenia usług przez Salon.