Porady specjalistów

porady specjalistówW naszym salonie kosmetyczno-fryzjerskim można skorzystać także z porad Stylistki

Stylizacja
Podobno „nie szata zdobi człowieka” ale jednak… Wierzymy w to, że odpowiednio skomponowana garderoba pozwala poczuć się atrakcyjnie, wpływa na pewność siebie i na to, jak odbiera nas otoczenie. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, a jest na to tylko… około 20 sekund. Źle dobrane fasony zniekształcają sylwetkę, a kolory niepasujące do danego typu urody sprawiają, że cera wygląda niekorzystnie.
Ile razy stojąc przed szafą pełną ubrań powtarzasz jak mantrę „nie mam co na siebie włożyć…”? Starasz się o awans, a szef zdaje się Cię nie zauważać? Ubrania sprzed ciąży nie leżą już tak dobrze jak kiedyś? Chcesz, by płeć przeciwna zaczęła się wreszcie za Tobą oglądać? Przed Tobą ważne wydarzenie (wesele, studniówka), a na samą myśl o zakupach robi Ci się słabo? A może potrzebujesz tylko kilku wskazówek, czego powinnaś sama szukać w sklepach, a czego unikać? Jeśli odpowiedziałaś/łeś sobie twierdząco na choć jedno z ww. pytań pozytywnie, proponujemy Ci spotkanie z naszą stylistką, która dokona analizy Twojej sylwetki, podpowie jak zatuszować jej mankamenty i podkreślić atuty, dokona przeglądu Twojej szafy i podpowie co z czym nosić, pójdzie z Tobą na zakupy i w ramach ustalonego wcześniej budżetu, pomoże wybrać ubrania i ponadczasowe dodatki, które posłużą przez wiele sezonów i podkreślą Twoje piękno, byś wyglądała/ł jak milion dolarów i to bez drakońskich diet, morderczych treningów i wydawania ogromnych pieniędzy.

Przyjedź do nas ze swoim  dzieckiem. Dysponujemy przyjaznym kącikiem zabaw dla maluszków.

Cennik – porady specjalistów

Porady specjalistów 
Konsultacja lekarza medycyny estetycznej
Konsultacja lekarza medycyny estetycznej (w przypadku wykupienia zabiegu-koszt konsultacji jest odejmowany od kosztu zabiegu)150 zł

Umów się na wizytę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Zapoznałem się z informacją w jakim celu przetwarzamy dane osobowe oraz regulaminem świadczenia usług przez Salon.