Rzęsy (Przedłużanie, Lifting, Keratyna-Laminowanie, Pogrubianie) i Przekłuwanie uszu

Przedłużanie rzęs
przedłużanie rzęsKtóra z nas nie marzy o długich, podkręconych, gęstych i wyrazistych rzęsach. Zamiast mozolnego tuszowania rzęs, które nie zawsze przynosi pożądany efekt, warto przedłużyć i zagęścić sobie rzęsy. Przecież rzęsy to w końcu jeden z niekwestionowanych atrybutów kobiecości.
W naszym salonie kosmetycznym oferujemy przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1, 2:1, 3D, 4D, 5D oraz ombre. Wykorzystujemy do zabiegu najwyższej jakości rzęsy wykonane z włosia norki syberyjskiej z bardzo niewielkim dodatkiem syntetyku. Rzęsy są miękkie, lekkie, sprężyste i nie wyczuwalne dla oka. Niewielki dodatek syntetyku przedłuża ich trwałość, sprawia, że są one odporne na wszelkiego rodzaju odkształcenia. Idealnie sprawdzają się też w codziennym użytkowaniu ponieważ ich pielęgnacja nie sprawia trudności, a efekt jest niezwykle naturalny i trwały. Długość, skręt oraz grubość doklejanej rzęsy jest indywidualnie dobierany dla każdej klientki.
Zabieg przedłużania rzęs, rozpoczyna się od wywiadu z klientką i doboru odpowiedniego rodzaju rzęs jakie będą zakładane podczas zabiegu. Następnie dokonywany jest dokładny demakijaż oraz odtłuszczenie rzęs naturalnych specjalnym preparatem. Po wykonaniu tych czynności, rzęsy z dolnej powieki zostają odseparowane od rzęs z górnej powieki za pomocą specjalnych płatków. Do pojedynczej, naturalnej rzęsy klientki na górnej powiece, precyzyjnie doklejana jest rzęsa metodą 1:1, 2:1, 3D, 4D, 5D (jedna, dwie, trzy, cztery lub pięć rzęs doklejanych jest do jednej naturalnej rzęsy. Po zakończeniu aplikacji wszystkich rzęs, stylista dokładnie wyczesuje rzęsy specjalną szczoteczką, którą klientka po zakończonym zabiegu przedłużania rzęs zabiera ze sobą do domu. Przez cały zabieg przedłużania rzęs oczy są zamknięte, dzięki czemu zabieg nie jest uciążliwy i męczący lecz przyjemny i odprężający.

Lifting rzęs
Lifting rzęs to zabieg pozwalający na podkręcenie naszych naturalnych rzęs, dlatego polecany jest szczególnie osobom, których rzęsy są proste, krótkie, niesforne, odporne na działanie zalotki i nieuzyskujące dobrego efektu po ich wytuszowaniu maskarą. Zabieg liftingu rzęs pozwala nadać rzęsom naturalnym nowy kształt.
Zabieg liftingu rzęs rozpoczyna się od wykonania demakijażu oraz nałożenia na rzęsy specjalnego preparatu, który ma za zadanie nadać odpowiedni kształt rzęsom. Następnie na górną powiekę, tuż przy linii rzęs nakładana jest specjalna silikonowa forma,w kształcie wałeczka, pokryta delikatnym klejem. Grubość wałeczków dobierana jest indywidualnie przez stylistkę rzęs (wałeczki mają różne grubości- im grubszy wałeczek tym mocniejszy efekt podkręcenia rzęs). Kolejnym krokiem w zabiegu liftingu rzęs jest uniesienie ich, przyklejnie do powierzchni silikonowego wałeczka oraz naniesienie na rzęsy preparatu utrwalajacego nadany na wałeczku kształt. Następnie na rzęsy nakładane jest serum nawilżające i usunięty zostaje z górnej powieki silikonowy wałeczek. Dla pogłębienia efektu, na koniec zabiegu liftingu rzęs można wykonać hennę.
Efekt liftingu rzęs utrzymuje się tak długo, jak długo żyją nasze naturalne rzęsy. Wraz z wypadnięciem naturalnej rzęsy poddanej zabiegowi, na jej miejsce wyrasta nowa rzęsa – zgodnie z naturalnym ułożeniem i uniesieniem włosa. Zazwyczaj dzieje się tak po ok. 4 - 6 tygodniach od wykonania zabiegu liftingu rzęs. Aby jednak utrzymać pełen efekt liftingu rzęs, powinno się wykonywać zabieg raz na 3 tygodnie. Zabieg liftingu rzęs może zostać wzmocniony keratyną oraz pogrubianiem rzęs.

Keratyna na rzęsy (Laminowanie)
Zabieg keratyny na rzęsy polecamy osobom ze słabymi, zniszczonymi rzęsami, które potrzebują wzmocnienia i odżywienia. Keratyna na rzęsy jest zabiegiem silnie odżywiającym naturalne rzęsy, ponieważ zawiera witaminy i minerały działające odżywczo i regenerująco na rzęsy. Dodatkową zaletą keratyny na rzęsy jest ich delikatne wydłużenie. Efekt zabiegi keratyny na rzęsy utrzymuje się do 4 tygodni.
Zabieg keratyny na rzęsy rozpoczyna się od wykonania demakijażu. Na oczyszczone, naturalne rzęsy aplikowana jest keratyna, która odżywia i regeneruje rzęsy. Jeżeli na jednej wizycie wykonywany jest zabieg liftingu rzęs i ich pogrubiania oraz keratyny, to keratyna na rzęsy jest nakładana jako ostatnia. Zabieg keratyny na rzęsy jest zabiegiem krótkim ok. 30 min. Zabieg keratyny na rzęsy może być łączony z zabiegiem liftingu rzęs i pogrubianiem rzęs.

Pogrubianie rzęs 
Pogrubianie rzęs jest polecane szczególnie osobom chcącym delikatnie zwiększyć objętość swoich naturalnych rzęsy w sposób naturalny. Specjalny preparat użyty do zabiegu wypełnia wszystkie szczelinki i nierówności naturalnych rzęs nawilża je, odżywia i pogrubia. Zabieg pogrubiania rzęs rozpoczyna się od wykonania demakijażu, a następnie na rzęsy nakładany jest specjalny preparat, którego efektem oprócz pogrubienia naturalnych rzęs jest aktywacja ich pigmentu. Dzięki zabiegowi osiągamy efekt pogrubienia i delikatnego wydłużenia naturalnych rzęs, przy jednoczesnym ich odżywieniu, wzmocnieniu i stymulacji ich wzrostu. Preparat użyty do zabiegu pogrubiania rzęs jest bezpieczny i zawiera naturalne oleje np. migdałowy, macadamia, jojoba, arganowy czy szafranowy. Zabieg pogrubiania rzęs trwa ok. godziny i utrzymuje się ok. 6-8 tygodni. Zabieg pogrubiania rzęs może być łączony z zabiegiem liftingu rzęs i  keratyny na rzęsy.

Przekłuwanie uszu 
Prawie każda kobieta (ta starsza i młodsza) przynajmniej raz w życiu pomyślała „fajnie byłoby mieć przekłute uszy i móc nosić ładne kolczyki. W naszym salonie kosmetycznym do zabiegu przekłuwania uszu wykorzystujemy sprzęt firmy Studex, który jest liderem w tej dziedzinie na rynku kosmetycznym. Sprzęt używany w naszym salonie kosmetycznym gwarantuje, że zabieg przekłucia uszu będzie wykonany szybko, delikatnie i praktycznie bezboleśnie. Podczas zabiegu przekłuwania uszu, stosowane są sterylne wkłady – ani kolczyk ani zapięcie nie są dotykane przez kosmetyczkę, a samo urządzenie nie dotyka nigdy ucha. Zabieg przekłuwania uszu rozpoczyna się od zdezynfekowania miejsca, w którym ma być dokonanie przekłucie, następnie oznaczenia miejsc, w których zostanie wykonanie przekłucie uszu. Następnie wybrane kolczyki zostają umieszczone w aparacie, którym dokonywanie jest przekłucie uszu z jednoczesnym założeniem kolczyków. Proces gojenia po zabiegu przekłucia uszu przebiega bardzo szybko, ponieważ aparat samodzielnie ustawia odległość pomiędzy zapinką a kolczykiem, dodatkowo kanał po przekłuciu jest bardzo cienki, co ma wpływ na szybszy proces gojenia. Kolczyki używane podczas zabiegu są hipoalergiczne, wykonane
z najwyższej jakości materiałów (nierdzewna stal chirurgiczna, złoto lub tytan).

 

Cennik – Rzęsy i Przekłuwanie uszu

Przedłużanie rzęs i przekłuwanie uszu 
Przedłużanie 1:1
150 zł
Uzupełnianie
120 zł
Zdjęcie40 zł
Przedłużanie 2:1 199 zł
Przedłużanie metodą objętościową (3D, 4D, 5D)250 zł - 320 zł
Uzupełnienie rzęs metodą objętościową (3D, 4D, 5D)230 zł
Przedłużanie rzęs kolorowych (w kącikach zewnętrznych 5-10 rzęs na oko)10 zł
Rzęsy ombre150 zł
Lifting+keratyna na rzęsy130 zł
Lifting+keratyna+naturalne pogrubienie rzęs140 zł
Lifting twardy rzęs100 zł
Keratyna na rzęsy - regeneracja99 zł
Keratyna na rzęsy + naturalne pogrubienie - SOS - ratunek dla rzęs120
Przekłuwanie uszu (oba z kolczykami)70 zł

Umów się na wizytę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Zapoznałem się z informacją w jakim celu przetwarzamy dane osobowe oraz regulaminem świadczenia usług przez Salon.