Rzęsy (Przedłużanie, Lifting, Keratyna-Laminowanie, Pogrubianie) i Przekłuwanie uszu

Przedłużanie rzęs
przedłużanie rzęsKtóra z nas nie marzy o długich, podkręconych, gęstych i wyrazistych rzęsach. Przecież rzęsy to w końcu jeden z niekwestionowanych atrybutów kobiecości.
W naszym salonie kosmetycznym oferujemy przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1, 2:1, 3D, 4D, 5D, Mega Volume, Hollywood oraz ombre. Wykorzystujemy do zabiegu najwyższej jakości rzęsy wykonane z włosia norki syberyjskiej. Rzęsy są miękkie, lekkie, sprężyste i nie wyczuwalne dla oka. Niewielki dodatek syntetyku przedłuża ich trwałość, sprawia, że są one odporne na wszelkiego rodzaju odkształcenia. Idealnie sprawdzają się też w codziennym użytkowaniu ponieważ ich pielęgnacja nie sprawia trudności, a efekt jest niezwykle naturalny i trwały. Długość, skręt oraz grubość doklejanych rzęsy jest indywidualnie dobierana do oka i twarzy każdej klientki.  Zabiegi przedłużania rzęs są w naszym salonie wykonywane przez doświadczoną stylistkę i szkoleniowca jednocześnie.

Lifting rzęs
Lifting rzęs to zabieg pozwalający na podkręcenie naszych naturalnych rzęs, dlatego polecany jest szczególnie osobom, których rzęsy są proste, krótkie, niesforne, odporne na działanie zalotki i nieuzyskujące dobrego efektu po ich wytuszowaniu maskarą. Zabieg liftingu rzęs pozwala nadać rzęsom naturalnym nowy kształt i jest alternatywą dla henny rzęs  czy przedłużania rzęs.
Efekt liftingu rzęs utrzymuje się tak długo, jak długo żyją nasze naturalne rzęsy. Wraz z wypadnięciem naturalnej rzęsy poddanej zabiegowi, na jej miejsce wyrasta nowa rzęsa – zgodnie z naturalnym ułożeniem i uniesieniem włosa. Zazwyczaj dzieje się tak po ok. 4 - 6 tygodniach od wykonania zabiegu liftingu rzęs. Aby jednak utrzymać pełen efekt liftingu rzęs, powinno się wykonywać zabieg raz na 3 tygodnie. Zabieg liftingu rzęs może zostać wzmocniony keratyną oraz pogrubianiem rzęs specjalną odżywką oraz henną wykonaną w specjalnym preparatem przeznaczonym dla rzęs po liftingu, co pogłębi efekt zabiegu i przyciemni rzęsy, aby nie trzeba było ich tuszować..

Keratyna na rzęsy (laminowanie)
Zabieg keratyny na rzęsy (laminowania rzęs) polecamy osobom ze słabymi, zniszczonymi rzęsami, które potrzebują wzmocnienia i odżywienia. Keratyna na rzęsy jest zabiegiem silnie odżywiającym naturalne rzęsy, ponieważ zawiera witaminy i minerały działające odżywczo i regenerująco na rzęsy. Dodatkową zaletą keratyny na rzęsy (laminowania rzęs) jest ich delikatne wydłużenie. Efekt zabiegu keratyny na rzęsy (laminowania) utrzymuje się do 4 tygodni.
Jeżeli na jednej wizycie wykonywany jest zabieg liftingu rzęs i ich pogrubiania oraz keratyny, to keratyna na rzęsy jest nakładana jako ostatnia. Zabieg keratyny na rzęsy (laminowania rzęs) jest zabiegiem krótkim - ok. 30 min. 

Pogrubianie rzęs 
Pogrubianie rzęs jest polecane szczególnie osobom chcącym delikatnie zwiększyć objętość swoich naturalnych rzęsy w sposób naturalny. Specjalny preparat użyty do zabiegu wypełnia wszystkie szczelinki i nierówności naturalnych rzęs nawilża je, odżywia i pogrubia. Dzięki zabiegowi osiągamy efekt pogrubienia i delikatnego wydłużenia naturalnych rzęs, przy jednoczesnym ich odżywieniu, wzmocnieniu i stymulacji ich wzrostu. Preparat użyty do zabiegu pogrubiania rzęs jest bezpieczny i zawiera naturalne oleje np. migdałowy, macadamia, jojoba, arganowy czy szafranowy. Zabieg pogrubiania rzęs jest zabiegiem krótkim (ok. 30 min., efekt utrzymuje się ok  6-8 tygodni. Zabieg pogrubiania rzęs może być łączony z zabiegiem liftingu rzęs i  keratyny na rzęsy (laminowania rzęs).

Przekłuwanie uszu 
W naszym salonie kosmetycznym do zabiegu przekłuwania uszu wykorzystujemy sprzęt firmy Studex, który jest liderem w tej dziedzinie na rynku kosmetycznym. Sprzęt używany w naszym salonie kosmetycznym gwarantuje, że zabieg przekłucia uszu będzie wykonany szybko, delikatnie, praktycznie bezboleśnie i co najważniejsze sterylnie. Podczas zabiegu przekłuwania uszu, stosowane są sterylne wkłady – ani kolczyk ani zapięcie nie są dotykane przez kosmetyczkę, a samo urządzenie nie dotyka nigdy ucha. Proces gojenia się skóry po zabiegu przekłucia uszu przebiega bardzo szybko, ponieważ aparat samodzielnie ustawia odległość pomiędzy zapinką a kolczykiem, dodatkowo kanał po przekłuciu jest bardzo cienki, co ma wpływ na szybszy proces gojenia. Kolczyki używane podczas zabiegu są hipoalergiczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów - nierdzewna stal chirurgiczna, która nie ma właściwości alergizujących.

 

Cennik – Rzęsy i Przekłuwanie uszu

Przekłuwanie uszu (oba z kolczykami)85 zł

Umów się na wizytę

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Treść wiadomości

  [recaptcha]

  Zapoznałem się z informacją w jakim celu przetwarzamy dane osobowe oraz regulaminem świadczenia usług przez Salon.