Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego
Zabieg laserowego usuwania tatuażu i laserowego usuwania makijażu permanentnego jest metodą nieinwazyjną, bezpieczną i praktycznie nie pozostawiającą śladu w postaci brzydkich blizn. Zabieg laserowego usuwania tatuażu i makijażu permanentnego w naszym salonie kosmetycznym wykonujemy wykorzystując technologię Q-switch, która pozwala na rozbicie barwnika na małe cząsteczki wydalane następnie przez organizm ze skóry. Dzięki laserowi Q-switch usuwanie tatuażu / makijażu permanentnego stało się bardziej bezpieczne - nie są uszkadzane tkanki otaczające tatuaż / makijaż permanentny.
Zabieg laserowego usuwania tatuażu i laserowego usuwania makijażu permanentnego należy zwykle powtórzyć kilka razy (najczęściej 3-6 zabiegów) - ilość zabiegów zależna jest od wielu czynników np.:
- barwników użytych do wykonania tatuażu / makijażu permanentnego (ich kolorów i jakości) - niektóre substancje zawarte w barwnikach są trudniejsze do usunięcia niż inne. Stosunkowo najłatwiej usuwa się tatuaże i makijaże permanentne ciemne (czarne, brązowe, granatowe), trudniej - tatuaże i makijaże permanentne kolorowe
- równomierności i głębokości rozmieszczenia barwnika
- wielkości i wieku tatuażu / makijażu permanentnego
- wieku Klienta/tki oraz typu i odcienia jego skóry - osoby o ciemniejszej skórze narażone są na ryzyko powstania odbarwień po usunięciu tatuażu / makijażu permanentnego
- umiejscowienia tatuażu
- indywidualnej reakcji skóry na laser – ten sam typ tatuażu / makijażu permanentnego może wymagać różnej liczby zabiegów u różnych osób.

Przygotowanie do zabiegu laserowego usuwania tatuażu i makijażu permanentnego oraz jego przebieg
- min. 4 tygodnie przed zabiegiem nie wolno się opalać ani korzystać z solarium
- min. 1 tydzień przed zabiegiem nie należy stosować peelingów na miejsca, w których ma być usuwany tatuaż / makijaż permanentny
- dzień przed zabiegiem dobrze jest usunąć włosy z miejsca zabiegowego – włosy pod wpływem lasera mogą zbieleć.

Czas trwania zabiegu zależy od wielkości miejsca zabiegowego i może potrwać od kilku minut nawet do godziny, zwykle jednak nie przekracza 30 min. Podczas zabiegu usuwania tatuażu / makijażu permanentnego odczuwalne jest delikatne pieczenie, czasami wymagane jest znieczulenie miejscowe specjalnym kremem. Bezpośrednio po zabiegu w miejscu działania lasera pojawiają się białe punkciki, które po chwili ciemnieją i przekształcają się w strupki, których nie wolno zdrapywać ani zrywać. Po odpadnięciu strupków skóra jest zaróżowiona i należy ją chronić przed działaniem, promieni UV. 

Usuwanie tatuażu / makijażu permanentnego jest zabiegiem, który może nieść ze sobą zmiany w kolorze skóry - skóra w miejscu usuniętego tatuażu / makijażu permanentnego jest bledsza, mogą pojawić się odbarwienia, białe plamy, które najczęściej znikają w ciągu kilku lat po zabiegu. Ryzyko powstania odbarwień i plam jest dużo wyższe u osób z ciemniejszą karnacją skóry niż z jaśniejszą. Należy także pamiętać, iż nie zawsze możliwe jest całkowite usunięcie tatuażu / makijażu permanentnego - szczególnie, gdy były one wykonane  bardzo głęboko może pozostać niewielki ślad.

Cennik usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

Cennik usług 
Usuwanie makijażu permanentnego brwi 150 zł
Usuwanie makijażu permanentnego ust250 zł
Usuwanie tatuażu (decyduje dłuższy wymiar) do 5 cm (5x5)150 zł
Usuwanie tatuażu (decyduje dłuższy wymiar) 6-10cm (6x10)180 zł
Usuwanie tatuażu (decyduje dłuższy wymiar) 11-15cm (11x15)210 zł
Usuwanie tatuażu (decyduje dłuższy wymiar) 16-20cm (16x20)250 zł
Usuwanie tatuażu (decyduje dłuższy wymiar) 21-25cm (21x25)299 zł

Umów się na wizytę

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Treść wiadomości

  [recaptcha]

  Zapoznałem się z informacją w jakim celu przetwarzamy dane osobowe oraz regulaminem świadczenia usług przez Salon.