Zabiegi laserem

zabiegi laseremW naszym salonie kosmetycznym możecie Państwo skorzystać z zabiegów laserowych takich jak:
1. Depilacja laserowa
2. Likwidacja rumienia i popękanych naczyń krwionośnych

Depilacja laserowa
Jeśli chcecie Państwo pozbyć się zbędnego owłosienia polecamy zabiegi laserowej depilacji, które z powodzeniem usuną niechciane włoski na długie lata. Zabieg laserowego usuwania owłosienia uszkadza cebulkę włosa i dlatego na długo usuwa zbędne owłosienie. Trwałość i skuteczność zabiegu zależy od wielu czynników indywidualnych, m.in. takich jak: typu skóry, zawartości barwnika (melaniny) we włosie, ich grubości, fazy wzrostu włosa w chwili zabiegu. Dzień przed zabiegiem należy ogolić maszynką miejsca, które mają być poddane laserowej depilacji. Po ok. 2 tygodniach od zabiegu włosy, które były w pierwszej fazie i zareagowały na zabieg zaczynają się wycierać i wypadać, a na skórze można zaobserwować gładkie miejsca. Pozostałe owłosienie jest zdecydowanie słabsze.
Zasada działania urządzeń do laserowej depilacji oparta jest na zjawisku selektywnej fototermolizy, czyli zamianie światła emitowanego przez urządzenie w ciepło absorbowane przez melaninę. Dlatego też skuteczność działania urządzeń do laserowego usuwania owłosienia jest niższa w przypadku włosów jasnych, które zawierają mniejszą ilość melaniny niż ciemnych, które tego barwinka mają stosunkowo dużo. Obok ilości barwnika we włosach, kolejną kluczową kwestią dla powodzenia zabiegu laserowego usuwania owłosienia, jest także faza wzrostu włosa poddanego zabiegowi (cykl wzrostu włosa to ok.4 tygodni). Aby zabieg był skuteczny, włos musi w danym momencie znajdować się w pierwszej fazie wzrostu (jednej z trzech faz rozwoju włosa). Jeśli włos poddany zabiegowi znajdować się będzie w innej fazie niż faza wzrostu (pierwsza) zabieg nie przyniesie rezultatów w przypadku tego miejsca. Dlatego tak istotne jest pamiętanie o tym, iż całkowite usunięcie włosów po pierwszym zabiegu nie jest możliwe. Zabiegi laserowej depilacji należy powtarzać kilkakrotnie (średnio od 6 do 8 razy) w odstępach około 3-5 tygodni, w celu uchwycenia jak największej ilości włosów będących właśnie w pierwszej fazie wzrostu.

Laserowa likwidacja rumienia
W naszym salonie kosmetycznym zamykamy naczynia dwoma rodzajami laserów: IPL oraz MED2-500, który wykorzystuje fale radiowe i efekt elektrokoagulacji.
Światło lasera IPL bardzo dobrze sprawdza się przy likwidacji rumienia i drobnych, cienkich naczyń na twarzy. Podczas zabiegu dokonuje się naświetlania skóry pulsującym światłem, które wnika w głąb skóry, bez uszkadzania jej naskórka, rozgrzewa ją i jest absorbowane przez hemoglobinę znajdującą się w rozszerzonych naczyniach. Zaraz po zabiegu rumień i drobne zmiany naczyniowe mogą przybrać ciemniejszą, nawet bordową, barwę. Jednak już po kilku dniach jaśnieją, by w konsekwencji całkowicie zblednąć. Zaleca się wykonanie serii min. 5 zabiegów co 2-3 tygodnie – ilość i częstotliwość zabiegów jest indywidualna dla każdej osoby.
Zabiegi zamykania naczyń urządzeniem MED2-500 opisane zostały w zakładce MED2 - 500 – zamykanie naczyń i usuwanie włókniaków.   

Przyjedź do nas ze swoim  dzieckiem. Dysponujemy przyjaznym kącikiem zabaw dla maluszków.

Cennik – zabiegi laserem

Depilacja laserowa, Zamykanie naczynek 
Nos
70 zł
Wąsik
70 zł
Broda
100 zł
Baki100 zł
Wąsik + broda
150 zł
Wąsik + baki+ broda
230 zł
Policzki
170 zł
Policzki i nos
190 zł
Czoło
120 zł
Twarz
180 zł
Szyja
120 zł
Dekolt150 zł
Twarz + szyja
250 zł
Twarz + dekolt
290 zł
Szyja + dekolt
230 zł
Twarz + szyja + dekolt390 zł
Pachy
120 zł
Kark
150 zł
Ramiona
150 zł
Kark + ramiona
250zł
Przedramiona
150 zł
Ręce całe
250 zł
Dłonie100 zł
Stopy
100 zł
Łydki
200 zł
Uda+kolana
250 zł
Cale nogi
350 zł
Plecy200 zł
Klatka piersiowa
150 zł
Brzuch
200 zł
Pośladki
200 zł
Linia biała
100 zł
Bikini płytkie (także bikini męskie)
150 zł
Bikini głębokie
180 zł

Umów się na wizytę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Zapoznałem się z informacją w jakim celu przetwarzamy dane osobowe oraz regulaminem świadczenia usług przez Salon.