Zamykanie naczynek i usuwanie włókniaków

zamykanie naczynekMed 2-500 – Laserowe Zamykanie Naczynek
Laserowe zamykanie naczynek jest jedną z najskuteczniejszych metod pozbycia się ich na trwałe.
W naszym salonie kosmetycznym zamykamy naczynia dwoma rodzajami laserów: IPL oraz MED2-500, który wykorzystuje fale radiowe i efekt elektrokoagulacji. Światło lasera IPL bardzo dobrze sprawdza się przy likwidacji rumienia i drobnych, cienkich naczyń na twarzy.  Do naczyń dużych i grubszych np. na nogach najlepsze rezultaty osiąga się wykonując zabieg urządzeniem MED2-500 z wykorzystaniem fal radiowych i elektrokoagulacji - jedna z najskuteczniejszych metod zamykania naczyń. Zabieg laserowego zamykania naczyń przy użyciu fal radiowych i elektrokoagulacji polega na dotykaniu specjalną igiełką na przemian przeciwległych końców naczynia, aby zamknąć jego zasilanie. Kwestią istotną jest fakt, iż podczas zabiegu zamykania naczyń tą metodą nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry. W wyniku zabiegu w miejscu dotknięcia igiełką oraz w wyniku elektrokoagulacji powstaje najpierw biały punkcik,
a potem mikrostrupki, których nie wolno zdrapywać ani nadmiernie moczyć – muszą one odpaść same.
Zabieg nie powoduje wyłączenia z codziennego funkcjonowania. Efekty laserowego zamykania naczynek są widoczne już po pierwszym razie - wystarczy tylko jeden zabieg, aby usunąć drobne, pojedyncze naczynia, jeśli jednak popękanych naczynek jest znaczna ilość i są one duże zaleca się wykonanie serii zabiegów co około miesiąc – ilość i częstotliwość zabiegów jest ustalana indywidualnie.
Med 2-500 - Usuwanie włókniaków
Do usuwania włókniaków także wykorzystujemy urządzenie laserowe Med2-500. Przy wykorzystaniu fal radiowych i zjawiska elektrokoagulacji usuwamy włókniaki na twarzy i ciele. W wyniku zabiegu, w miejscu usuniętego włókniaka pojawia się drobna ranka i mikrostrupek, którego nie wolno zbytnio moczyć i zdrapywać. Czas gojenia jest różny i wynosi od 7 dni do nawet 3 tygodni w zależności od wielkości ranki po usuniętym włókniaku. Zabieg nie powoduje wyłączenia z codziennego funkcjonowania.

 

Cennik – Zamykanie naczynek i usuwanie włókniaków

Med2-500 - Zamykanie naczynek i usuwanie włókniaków falami radiowymi (MED2-500)

 
Pojedyncze naczynko/włókniak
60 zł
Zabieg do 30 min.
200 zł

Umów się na wizytę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Zapoznałem się z informacją w jakim celu przetwarzamy dane osobowe oraz regulaminem świadczenia usług przez Salon.