Zamykanie naczynek i usuwanie włókniaków

zamykanie naczynekMed 2-500 – Laserowe Zamykanie Naczynek
W naszym salonie kosmetycznym zamykamy naczynia dwoma rodzajami laserów: IPL oraz MED2-500, który wykorzystuje fale radiowe i efekt elektrokoagulacji. Światło lasera IPL bardzo dobrze sprawdza się przy likwidacji rumienia i drobnych, cienkich naczyń na twarzy.  Do naczyń dużych i grubszych np. na nogach, nosie najlepsze rezultaty osiąga się wykonując zabieg urządzeniem MED2-500 z wykorzystaniem fal radiowych i elektrokoagulacji - jedna z najskuteczniejszych metod zamykania naczyń. Zabieg laserowego zamykania naczyń przy użyciu fal radiowych i elektrokoagulacji polega na dotykaniu (nie przerywaniu) specjalną igiełką na przemian przeciwległych końców naczynia, aby zamknąć jego zasilanie. W wyniku zabiegu w miejscu dotknięcia igiełką oraz w wyniku elektrokoagulacji powstaje najpierw biały punkcik, a potem mikrostrupki, których nie wolno zdrapywać ani nadmiernie moczyć – muszą one odpaść same.
Zabieg nie powoduje wyłączenia z codziennego funkcjonowania. Efekty zamykania naczynek są widoczne już po pierwszym razie - wystarczy tylko jeden zabieg, aby usunąć drobne, pojedyncze naczynia, jeśli jednak popękanych naczynek jest znaczna ilość i są one duże zaleca się wykonanie serii zabiegów co około miesiąc – ilość i częstotliwość zabiegów jest ustalana indywidualnie.

Med 2-500 - Usuwanie włókniaków
Do usuwania włókniaków także wykorzystujemy urządzenie Med2-500. Przy wykorzystaniu fal radiowych i zjawiska elektrokoagulacji usuwamy włókniaki na twarzy i ciele. W wyniku zabiegu, w miejscu usuniętego włókniaka pojawia się drobna ranka i mikrostrupek, którego nie wolno zbytnio moczyć i zdrapywać. Czas gojenia jest różny i wynosi od 7 dni do nawet 3 tygodni w zależności od wielkości ranki po usuniętym włókniaku. Czasami mogą po usunięciu pozostać drobne punktowe blizenki -  dzieje się zwykle tak, gdy włókniak był duży. Od razu poz zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.

 

Cennik – Zamykanie naczynek i usuwanie włókniaków

Med2-500 - Zamykanie naczynek i usuwanie włókniaków falami radiowymi (MED2-500)

 
Pojedyncze naczynko/włókniak
60 zł
Zabieg do 30 min.
200 zł

Umów się na wizytę

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Treść wiadomości

  [recaptcha]

  Zapoznałem się z informacją w jakim celu przetwarzamy dane osobowe oraz regulaminem świadczenia usług przez Salon.